Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co z tobą Europo?
~ niezalogowany
22 lipca 2014r. o 7:43
falco napisał(a): płyciutki tekst ukierunkowany na promocję tęgo co się sypie a czego dowodem jest odejście ponad dwóch milionów ''dawców tacy''

tak...to może boleć :D


Skojarzenie godne autora. Niewolnika u Niemca boli wreszcie, że jest niewolnikiem. Nie ma odwagi się do tego przyznać, więc rzuca kamieniem w innych i przywołuje "tacę".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stary satyr niezalogowany
22 lipca 2014r. o 8:15
Co za dyrdymały.
Mam rozumiec ze to solidne korzenie chrzescijanskiego wychowania motywowały do dzialania takich ludzi jak arcybiskup Wesołowski?
Uważam że, autor artykulu powinien wreszczie rozpocząc wspołzycie z jakąś niewiastą- bedzie wtedy spokojniejszy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lipca 2014r. o 8:15
Mądry, przemyślany tekst. Mam nadzieję, Szymon, że nie przejmiesz się ujadaniem lemingów, którzy zamiast mózgu mają TVN i tolerancję wobec rządowych aferzystów. Oni nie tolerują jedynie tych, którym okradanie i demoralizacja nas nie odpowiada!

Cieszy, że młodzi Polacy trzeźwieją i zaczynają dostrzegać w jakie bagno wciągnęło Zachód lewactwo.
Ta zgnilizna moralna wkrótce zginie, bo nie rodzi dzieci. A że natura nie znosi próżni, mnożący się muzułmanie, wkrótce wprowadzą tam szariat w drodze demokracji. I zrobią "porządek" ze zgnilizną i zboczeństwem, przez kamienowanie, chłostę obcinanie rąk i palenie żywcem.
A toleranci bolesławieccy niech się cieszą, że u nas zaczyna się odnowa moralna, bo gdyby nie nadeszła, to muzułmanie zrobiliby z nimi o samo![img=1406009753_bd9vgr0.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DeBLAN niezalogowany
22 lipca 2014r. o 8:48
Etyka chrześcijańska to wspólne, piękne dobro wszystkich CHRZEŚCIJAN. Jest w innym kosmosie niż katolicka - (...)Proszę ich nie mieszać!

A ja wolę być zwyczajnie dobrym człowiekiem. I kierować się sumieniem, a także prostą zasadą: nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe.

I na co mi tu (...)

Zmoderowano 22.07.2014 godz.19:44 - powód: złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Waldek niezalogowany
22 lipca 2014r. o 9:01
Do Deblan... Ale czy tego chcesz wartości, nawet te świeckie jakie masz, zapewne dobre, wywodzą się z kultury chrześcijańskiej. Każdy dobry, niekoniecznie wierzący Europejczyk geneze swojego kręgosłupa moralnego wywodzi z chrześcijaństwa. Musimy sobie zdać sprawę, że cała Europa została zbudowana na tych wartościach. Teraz muzułmanie, których przyrost naturalny jest dużo większy zajmą Europę i zniszczą ją naszą bronią demokracji (bo przecież kiedyś w głosowaniach zdobędą większość). Wtedy niestety, kiedy kobietom będzie się obcinać nosy, albo kamienować, na tęsknotę za wartościami chrześcijańskimi będzie już za późno. ja wierzę, że Polska da temu odpór. Zaczną się rzezie, pojawi się więcej takich szaleńców jak Brevik. Tego chcemy? Tylko kultywowanie i wspieranie chrześcijaństwa pozwoli przetrwać Europie i jej kulturze i paradoksalnie o chrześcijaństwo powinni wspierać niewierzący, a nawet ateiści. Innej drogi nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Alufelga niezalogowany
22 lipca 2014r. o 9:03
Czerwoni jak zwykle głośno szczekają...
Brawo Szymonie! Rób swoje bo widać, że masz do tego predyspozycje i rozumiesz wiele więcej od tych popleczników homoseksualizmu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolec-chop niezalogowany
22 lipca 2014r. o 10:29
falco napisał(a): płyciutki tekst ukierunkowany na promocję tęgo co się sypie a czego dowodem jest odejście ponad dwóch milionów ''dawców tacy''

tak...to może boleć :D


To już jest pomówienie "odejście ponad dwóch milionów"
Nie całe 4ml odeszło a nie ponad 2. ;) Ponadto katolicy w Angli, gdzie obecnie jest około 4ml POLAKÓW, nie za często odwiedzają kościelne mury aby wysłuchać mszy, stało się tak za pewne w wyniku mieszania wiary z polityką.
Gdyby ksiądz miał rodzinę i musiał o nią zadbać...
tylko od kogo Watykan dostawałby należną daninę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 lipca 2014r. o 11:33
~ napisał(a):
falco napisał(a): płyciutki tekst ukierunkowany na promocję tęgo co się sypie a czego dowodem jest odejście ponad dwóch milionów ''dawców tacy''

tak...to może boleć :D


Skojarzenie godne autora. Niewolnika u Niemca boli wreszcie, że jest niewolnikiem. Nie ma odwagi się do tego przyznać, więc rzuca kamieniem w innych i przywołuje "tacę".


:D mnie boli bycie ''niewolnikiem'' u Niemca?...to ciebie nierobie boli to że ty być może zapieprzasz w pocie czółka tutaj za1300 ZŁOCISZÓW a nie tak jak ja za 2000 EURO :D
tyle że mi to wisi ...poklep jeszcze klawiaturkę niech ci ulży
:D nie zmocz tylko majteczek z podniety :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie