Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co dalej z DH "Mieszko"?
10963
#sylwi73 nieaktywny
24 lipca 2014r. o 17:09
Ja bym połączyła galerie z Mieszko tunelem i więcej markowych sklepów otworzyła oraz Empik. I jakąś knajpę typu KFC.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2014r. o 17:14
sylwi73 napisał(a): Ja bym połączyła galerie z Mieszko tunelem i więcej markowych sklepów otworzyła oraz Empik. I jakąś knajpę typu KFC.
Przezna na Zlobek i Przedszkole.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2014r. o 17:28
sylwi73 napisał(a): Ja bym połączyła galerie z Mieszko tunelem i więcej markowych sklepów otworzyła oraz Empik. I jakąś knajpę typu KFC.


To otwórz, ktoś Tobie broni? Co za głupie gadanio-gdybanie. co do CC i innych takich obiektów, Wy myślicie, że kto odpowiada za to jakie są w nich sklepy? Nie znacie w ogóle tego mechanizmu a pi...ycie to by się przydało, tamto by się przydało. Owszem przydałoby się no i co z tego, kto ma to zapewnić PR, właściciel galerii czy Święty Mikołaj? Jak będzie wolna powierzchnia handlowa to dogadaj się z właścicielem danej marki i otwórz pod ich szyldem cokolwiek sobie wymyślisz, nawet salon Diora o ile zarobisz na 2 klientach w ciągu roku żeby opłacić wynajmowaną powierzchnię i inne koszty. Wszystko można tylko dla kogo? Bo Ty akurat masz ochotę zrobić raz w roku zakupy tego czy owego i musisz jechać do Legnicy? Właściciel Galerii daje powierzchnię, chce za to określoną stawkę i guzik go interesuje co tam będzie, zależy to wyłącznie od tego który zdecyduje się wynająć tę powierzchnię. Kapujesz to czy za trudne? Nie wiem czy ktoś zauważył drobną różnicę, Legnica ok 100 000 mieszkańców plus okoliczne miejscowości, Bolesławiec niespełna 40 000 plus okolice? Każdy normalny to policzy, czy jego działalność pozwoli mu zarobić. Sklep muzyczny?? Był i co? Piractwo i net go zniszczyło, sami macie nuty z neta, a teraz pretensje że nie ma sklepu, to go załóż zobaczymy ile pociągniesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
24 lipca 2014r. o 17:50
Szkoda ze nie mam kasy .Kupił bym i zrobił przyzwoitą sale bankietową( 200 osób) ktorą wynajmował bym.To co jest w Bolesławcu to klatki na 100 ludzi .Na weselu upychają po 120 -140 i tylko czekają zeby wiara sie opiła wtedy reszta potańczy. Przeciez nie tylko o picie chodzi przynajmniej nie wszystkim.Niestety kasy nie mam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~renia niezalogowany
24 lipca 2014r. o 17:52
Najwyższy czas żeby ten "koszmarek" zniknął bo wstyd tamtędy przejść z kimś spoza Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2014r. o 18:02
Zrobić tam dobrą pijalnię piwa...dobrego piwa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obywatel bc niezalogowany
24 lipca 2014r. o 18:06
Fajny budynek do modernizacji. Tylko szkoda że parkingu brakuje i raczej miejsca się nie znajdzie. A brak parkingu to wielki minus. A może niech ktoś tam zrobi hotel np. Piast
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
24 lipca 2014r. o 18:25
Nie liczcie na makdonaldy i kejefsi. Oni mają określone wymogi - we wioskach poniżej 50 tysięcy mieszkańców się nie lokują.
A teraz zbudujcie sobie drugą galerię obok, bo bogato je we wiosce.

Jak ktoś zauważył - nie ma już miejsca na parking, nie ma tam miejsca na dostawę towaru do sklepów.
Miasto samo zaniżyło cenę nieruchomości stawiając obok galerię.
Właśnie w miejscu Mieszko idealnie nadawałby się Polomarket, ale zrobiono go w galerii aby ją trochę zagęścić klientami.

Mieszko ma już cenę ziemi w centrum miasta plus koszta rozbiórki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.