Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Hemoroidy-proktolog Bolesławcu

~chory niezalogowany
28 lipca 2014r. o 19:57
Witam , od kilku tygodni zmagam sie z tzw. żylakiem odbytu . potrzebuje podpowiedzi gdzie w Boleslawcu moge zasięgnąć porady lekarskiej bo leczenie lekami bez recepty nie daje rezultatów .
Ma ktos z Państwa namiary na lekarza w Bolesławca który potrafi sie tym problemem porządnie zajać.
nie chcem iśc do pierwszego lepszego lekarza. prosze o pomoc.
Ktoś miał podobne dolegliwości ? Jak leczył ? Do kogo sie udał ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2014r. o 22:02
"nie chcem",proszem? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 lipca 2014r. o 7:42
w boleslawcu nikogo nie polecam we lwowku slaskim dr kazmierczak przyjmuje we wtorki od 16
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marek111 niezalogowany
29 lipca 2014r. o 8:49
Miałem podobne problemy.Tu w okolicy nikogo nie znajdziesz.Wyleczylem się we Wroclawiu.Jestem bardzo zadowolony.Polecam Klinika Chirurgii Naczyniowej *ALEKSANDRA*DR WL.Sidorowicz W-w:zobacz w internecie podane sa tam numery telefonow,trzeba się umawiać na wizyte.Przyjmuje tam czterech specjalistow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowy niezalogowany
29 lipca 2014r. o 9:53
~chory napisał(a): Witam , od kilku tygodni zmagam sie z tzw. żylakiem odbytu . potrzebuje podpowiedzi gdzie w Boleslawcu moge zasięgnąć porady lekarskiej bo leczenie lekami bez recepty nie daje rezultatów .
Ma ktos z Państwa namiary na lekarza w Bolesławca który potrafi sie tym problemem porządnie zajać.
nie chcem iśc do pierwszego lepszego lekarza. prosze o pomoc.
Ktoś miał podobne dolegliwości ? Jak leczył ? Do kogo sie udał ?
walczyłem z tym kilka lat żaden lekarz ci nie pomoże jak chcesz to się ze mną skontaktuj to ci podpowiem kilka ważnych rzeczy które zaskutkują poprawe.jeżeli się namyślisz to ci podam e maila
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 lipca 2014r. o 10:52
~anonimowy napisał(a):
~chory napisał(a): Witam , od kilku tygodni zmagam sie z tzw. żylakiem odbytu . potrzebuje podpowiedzi gdzie w Boleslawcu moge zasięgnąć porady lekarskiej bo leczenie lekami bez recepty nie daje rezultatów .
Ma ktos z Państwa namiary na lekarza w Bolesławca który potrafi sie tym problemem porządnie zajać.
nie chcem iśc do pierwszego lepszego lekarza. prosze o pomoc.
Ktoś miał podobne dolegliwości ? Jak leczył ? Do kogo sie udał ?
walczyłem z tym kilka lat żaden lekarz ci nie pomoże jak chcesz to się ze mną skontaktuj to ci podpowiem kilka ważnych rzeczy które zaskutkują poprawe.jeżeli się namyślisz to ci podam e maila





To oczywiste ,że żaden lekarz nie pomoże jeżeli nie dostosujesz się do jego zaleceń i nie zmienisz trybu źycia a zwłaszcza nawyków żywieniowych i "używkowych".Coś za coś,nie pal ,nie pij ,nie jedz pieprzu ,papryki ostrej,chili,czosnku,imbiru.ogólnie przypraw pikantnych a także suchych w rodzaju prowansalskich [to wszystko zawierają tak lubiane przez facetów flaki[matko boża ,jak można to jeść],dbaj żeby nie było zaparć[warzywa,owoce,rozcieńczone soki,woda,dużo ruchu] i ,,,zapomnisz ,że w ogóle istnieje coś takiego jak hemoroidy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowy niezalogowany
29 lipca 2014r. o 11:54
pije pale jem ostre przyprawy to nie ma nic wspólnego z humide.trzeba tylko wiedzieć jak z tym walczyć i tyle.powiedział mi to pewien mądry lekaż który chciał mnie wyleczyć a nie wypisywać recepty co 2 tyg przez 5 lat.kto chce pogadać to zapraszam .nie używajcie leków na humide z reklam telewizyjnych.nieskuteczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 lipca 2014r. o 13:42
~anonimowy napisał(a): pije pale jem ostre przyprawy to nie ma nic wspólnego z humide.trzeba tylko wiedzieć jak z tym walczyć i tyle.powiedział mi to pewien mądry lekaż który chciał mnie wyleczyć a nie wypisywać recepty co 2 tyg przez 5 lat.kto chce pogadać to zapraszam .nie używajcie leków na humide z reklam telewizyjnych.nieskuteczne.



Leków nie,ale jak się ma nałogi i żle odżywia to to jest główna przyczyna kłopotów z hemoroidami,nie wolno drażnić śluzówki jelita ani doprowadzać do zaparć bo powstają zylaki i nigdy się nie skończy ta udręka i wtedy to tylko chirurgia,bez lekarstw mozna to wyleczyć .sposobem życia [prawidłowym].
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza