Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Hemoroidy-proktolog Bolesławcu

~minek niezalogowany
30 lipca 2014r. o 20:51
ja miałem to dziadostwo jak pracowałem zawodowo jako kierowca czyli praca siedząca ma na to duży wpływ odkąd nie jezdzę już 2 lata to mam spokuj ,byłem u lekarza w lubinie na kolonoskopii i przepisał mi leki na receptę na miesiąc od tamtej pory nie mam już żadnych problemów pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 lutego 2017r. o 11:15
A rodzinny może coś doradzić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
9 lutego 2017r. o 13:57
Uważam ze nie...należy wykonać badanie to najważniejsze a potem leki...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Darek niezalogowany
9 lutego 2017r. o 19:53
Kto tam powiedział że w Bolesławcu na to schorzenie nie pomogą. Bzdura. W Bolesławieckim Centrum Zdrowia są specjaliści robią też kolonoskopie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~@ niezalogowany
9 lutego 2017r. o 20:03
Czekając na wizytę lekarską, proszę wypróbować maść Fitoroid .
Te wszystkie inne leki są do d........ ale nie pomagają ;)
Tą polecił mi doktor z pogotowia i żeczywiście jako jedyna jest naprawdę skuteczna .
Jeszcze dwa lata temu nie było jej w Bolesławcu, teraz można ją kupić w aptece u Nelli , być może w inny też jest . Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pomoc niezalogowany
9 lutego 2017r. o 20:59
też szukałem pare lat na swędzenie i problemy ze skórą konkretnej maści. kilku specjalistów testowało wiele gotowych i robionych i wszystko było krótkotrwałe.

aż przypadkiem doktor 1 kontaktu dała mi ten skład niedawno.

https://zapodaj.net/4616e69a5cf0c.jpg.html

polecam osobom które już są zniechęcone wydatkami i szukaniem. może uratować d.upe :) dosłownie. tylko poprosić lekarza by dał ulge na recepte. koszt wyniesie ok. 10 zł, bez tego może kosztować kilkaset zł. jedna apteka chciała ... 700 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 lutego 2017r. o 21:12
~ napisał(a): i to wcale nie muszą być hemoridy, leczone operacyjnie. często wystarczy dobrze dopasowana maść by zwalczyć zapalenie. miałem od kilku lakarzy różne, tanie i droższe, aż w końcu pomogło Flucinar i bardzo tani Hydrocortisonum - na recepte

Ty chyba pomyliłeś strony, powinieneś wejść na stronę o wenerycznych chorobach bo te maści możesz faktycznie w d .upę sobie wsadzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 lutego 2017r. o 21:17
~~@ napisał(a): Czekając na wizytę lekarską, proszę wypróbować maść Fitoroid .
Te wszystkie inne leki są do d........ ale nie pomagają ;)
Tą polecił mi doktor z pogotowia i żeczywiście jako jedyna jest naprawdę skuteczna .
Jeszcze dwa lata temu nie było jej w Bolesławcu, teraz można ją kupić w aptece u Nelli , być może w inny też jest . Pozdrawiam :)


Dziękuje, na pewno kupię :) czekając na wizytę
Również pozdrawiam serdecznie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.