Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmierdzący weekend
~ niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 17:45
~ napisał(a): Przeciez to same swojskie zapachy... Miejscowi przyzwyczajeni a miastowi marudza... Pomieszkajcie pare lat na wsi i sie przyzwyczaicie. A co do much i gowien to jest na nie taki stary polski sposob :) Jak ktos ma rodzine na wsi to niech zapyta jaki :)

owszem ludzie ze wsi są przyzwyczajeni do tego typu zapachów ale ten przerasta wszystko,jakby człowiek nos w gó..wno wsadził.jakieś nieporozumienie,to jest wręcz trujące i uciążliwe zwłaszcza podczas takich upałów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 18:43
w Tomaszowie bol. dzisiaj śmierdzi bardzo :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
516
#zalew nieaktywny
4 sierpnia 2014r. o 18:50
W piątek po południu jak wysiadłem z pociągu to smród był ogromny - waliło w całym mieście (od PKP po Lubańską). W sobotę to samo - nawet na Koziej Górce był mocno wyczuwalny. W niedzielę o dziwo - nie (chyba że się przyzwyczaiłem). Wg mnie to ani oczyszczalnia, ani kurniki ale typowa gnojówa z obory/stajni wylana na polach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkanka niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 18:52
Oj , bardzo nie wyszło.
Wyjątkowo kiepski dowcip.
I żeby wszystko było jasne . Bardzo sobie cenię moich sąsiadów rolników. Pracowitych, uczynnych, życzliwych.
I wara żeby się z nich naśmiewać.
Wszyscy wiemy ,że problem ma inne źródło.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mmmmm niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 19:22
teraz śmierdzi bardzo i czuć gnojówke :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 20:01
Cud...cud....
Trzeba poprosić o pomoc proboszcza bo skoro nikt nie jest winny to chyba niebiosa zesłały na nas karę za przewinienia nasze!

Proszę mi wybaczyć sarkazm ale ktoś to wyznaje zasadę:
po pierwsze- wszystkiego się wyprzeć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
4 sierpnia 2014r. o 20:04
W każdym bądź razie chyba lepiej ze smrodu niż z zimna. :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 20:46
od tego smrodu to aż głowa boli :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego