Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmierdzący weekend
801
#JoanDark nieaktywny
4 sierpnia 2014r. o 13:23
Najfajniej będzie, jeśli będzie tak walić na Święto Ceramiki.

\m/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olek niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 13:43
Przecież wiadomo że nikt się nie przyzna bo miałby smród :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~K. niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 13:48
ja rozumiem ekologia i te sprawy ale to już troszeczke przesada. Zamiast iść z dzieckiem na spacer w piękny dzień to siedzimy w domu bo smród jest nie do zniesienia. Mogliby coś z tym zrobić. Jak dla mnie mogą nawet Malanowskiego wynająć - on napewno pomoże. Współczuję tylko ludziom, którzy mieszkają niedaleko tych pól.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
4 sierpnia 2014r. o 13:56
A co na to Sanepid?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jerzy niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 14:33
Śmierdziało w całym Bolesławcu (nie byłem w tym dniu na Starzyńskiego i Osiedlu Kwiatowym). Wydaje mi się po zapachu że to kanalizacja miejska. Potem spadł deszcz i minęło. Zapaszek z pól tak szybko by nie minął zważywszy na siłę i obszar, no i po za miastem chyba nie śmierdziało. Na pewno nie w Dobrej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Platforma narodowa niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 14:59
Fajnie, że temat ruszono. Widziałem zalane gnojowicą pola, jeździł jeden traktor z pługiem. Gdzie? Na polu wypowiadającego się w tym temacie rolnika. Wystarczy pojechać i zobaczyć zaorane pole. najpierw zalewa się kilka hektarów, a potem jednym ciągnikiem się to zasypuje, stąd taki długotrwały smród.

Może do Dobrej nie dotarło, ale cała wschodnia część powiatu zasmrodzona jak ch......a, no cóż nikt się nie przyzna, bo ma po prostu gdzieś innych Mieszkańców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Alan niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 15:01
Niestety, najbardziej śmierdziało w niedzielę!!!

No cóż, ale wtedy nikt nie pracuje, więc na pewno jakiś zrzut z powietrza, może Putin coś na nas wylał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~. niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 15:24
~Jerzy napisał(a): Śmierdziało w całym Bolesławcu (nie byłem w tym dniu na Starzyńskiego i Osiedlu Kwiatowym). Wydaje mi się po zapachu że to kanalizacja miejska. Potem spadł deszcz i minęło. Zapaszek z pól tak szybko by nie minął zważywszy na siłę i obszar, no i po za miastem chyba nie śmierdziało. Na pewno nie w Dobrej.


Na Kwiatowym też śmierdziało....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima