Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy władza jest z tej samej gliny?
~Maria B. niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 15:01
emem napisał(a):
alter napisał(a): Dla mnie Gliniada powinna być organizowana przez chętnych na zasadzie wolontariatu, a nie sponsorowania z pieniędzy podatnika.


Wiem, wiem alter. Powinna wg Ciebie byc w formie wolontariatu. Bedziesz pierwszy, ktory pojdzie i bedzie ogladal i podziwial Gliniade. Ktory bedzie dumny z tego, ze to w Twoim miescie cos takiego. Ale nawet nie pomyslisz jaki to koszt organizacyjny. Samo sie zorganizowalo wiec to nie Twoj problem ;)
Oni By chcieli zebys ty ich na swoim grzbiecie wozil.To sa ludzie tej prostackiej MAFIIIIII.miejsko-gminnej!!!To jest DNO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MARIA B. niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 15:07
JEZELI ODNIESIESZ SUKCES A IICH NIE WLACZYSZ TO CIE NAPEWNO OPLUJA!!!I MIejscy I POwiatowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
16 sierpnia 2014r. o 15:20
~MARIA B. napisał(a): JEZELI ODNIESIESZ SUKCES A IICH NIE WLACZYSZ TO CIE NAPEWNO OPLUJA!!!I MIejscy I POwiatowi.


To jest efekt tego, ze jakis czas temu pozwolilismy, zeby polityka mieszala sie w kulture.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
16 sierpnia 2014r. o 15:31
~majętny Stef napisał(a): No właśnie, gliniada zawsze była free lub za bardzo niskie nakłady więc dlaczego gdy już się przejadła ma się za nią płacić grubą kasę?


Żarty sobie stroisz? Myślisz, że "zawsze była da darmo"? Gliniada to wbrew pozorom wcale nie jest tania impreza, tyle że jej koszty rozkładały się na wielu barkach… a w tym samym czasie miasto kupowało atrakcja z zewnątrz za duże pieniądze.

To nie jest tak, że Nowak powiedział "zrobimy to co w zeszłym roku, ale teraz dla odmiany nam zapłacicie". On powiedział "dajcie nam tyle kasy co innym, a zrobimy coś wielkiego".

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
16 sierpnia 2014r. o 15:50
wilczek napisał(a): Podobno jesteś patriotą wiec może warto by było zrobić coś innego po za wykrzykiwaniem wyzwisk na marszach. Co myślisz?

Nie jestem patriotą. Poza tym myślę, że nie chce mi się gadać z donosicielami.


<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11564
#wilczek nieaktywny
16 sierpnia 2014r. o 16:23
Donosicielami? Kogo masz na mysli? Raczej nie mnie bo nie masz o mnie zielonego pojęcia. Chyba ze jest to kolejne słowo ktore pojmujesz na swoj własny nie zrozumiały dla większości osób
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2014r. o 16:25
Popieram władze miasta. Na taką chałę jak gliniada szkoda nawet jednej złotówki. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
16 sierpnia 2014r. o 16:58
A ślubu Glinoludom nie może udzielac ktoś kto jest "z tej samej gliny" ?
Bo mnie osobiście razi to,że ktoś kto jest anty (niewłasnej ,a bardzo popularnej inicjatywie) Gliniadzie musi sie przy niej lansować swą obecnością.
Ja jak czegos nie lubię to tam nie ide i już ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza