Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Apteka- najlepsze ceny- co radzicie?

~ niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 12:15
Najlepsza:Pod Klonami + w Galerii , obsluga z dwoma ++
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 14:06
Panie zlekka znudzone , wkolo tani wczesny Gierek !, ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 14:11
Panie zlekka znudzone , wkolo tani wczesny Gierek !, ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iluminati niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 14:21
ja leków nie biorę,leki to trucizna użależniają jak narkotyki,a przede wszystkim to dlaczego w lekach jest glutaminian sodu najgorsza odmiana soli ?? w końcu mają leczyć ?? bo widzę że nie leczą tylko powodują jeszcze głębsze stadium choroby,zwróć uwagę ile jest reklam leków w TV 95% to nie jest normalne,lek na kaszel po fajkach ,na penisa,i na różne inne głupoty,a gdzie jest lek na raka ?? leży w sejfie zamknięty kosztuje 3 zł,ale ty go nie dostaniesz,bo jak jesteś chory na raka to najpierw wydasz cały majątek 3 pokoleń ,a potem i tak umrzesz zus się uciesz i NWO zadowolisz bo zmniejszasz populacje,Pamiętaj,PACJENT WYLECZONY KLIENT STRACONY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do wyżej niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 14:43
Puścić, to ci może...ale gumka w majtkach. Pewnie jesteś sfrustrowanym pracownikiem- właścicielem apteki, którą boli fakt, że pojawiła się apteka w Bolesławcu z cenami o kilka, kilkanaście złotych tańszymi niż inne(i może w tym twoja). Niech kliencci sami sprawdzą ceny kilku aptek- ja jestem pewien, że NAJLEPSZE CENY MA WŁAŚNIE APTEKA Z PLUSEM (NA ROGU ZGORZELECKIEJ W BYŁYM CENTRUM CHIŃSKIM). Jeżeli się zawiodą- nie wrócą do niej- a gwarantuję, że wrócą bo na sprawdzanie/ porównywanie cen poświęciłem całe przedpołudnie- dlaczego? Bo wydaję setki zlotych na leki, i zaoszczędzenie kilkudziesięciu złotych to dla mnie dużo. Żadne sentymenty- czysta kalkulacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 15:15
nie wiem kto pisze te posty..ale taka rzeczywistość,że każdy liczy każdy grosz..to normalne, że jak mam czas to się przejdę po paru sklepach czy aptekach i porównam ceny..no ale jak ktoś śpi na kasie to oczywiście tego nie zrozumie...ale takich jest garstka..mam na myśli nasze podwórko czyli Bolesławiec
więc nie gorączkuj sie bo ci żyłka pęknie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 15:30
Jestem od urodzenia Boleslawianinem, w roznym czasie zaopatrywalem sie w roznych aptekach, wiem jedno , jak jest z czyms klopot, jak lekarz wypisze recepte tzw.do wykonania w aptece , to sami lekarze mowia, zeby jechac Pod Klony, bo tam zzawsze maja WSZYSTKO I WSZYSTKO ZROBIA.
I to PRAWDA :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2014r. o 15:33
zależy też od leków, ja np mój antybiotyk kupuje w aptece w TESCO bo tylko tam jest na niego rabat,też spędziłam dużo czasu i chodziłam po wszystkich aptekach :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.