Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oświadczenie prezesa Józefa Króla
670
ramaj
29 sierpnia 2014r. o 21:29
Panie Król ,coś pan sie zrobił taki honorowy.Jeżeli się pan pchasz na afisz to musi sie pan liczyc z tym ,ze pana ochlapią.A pan zamiast zajmować sie tym za co panu płącą zajmuje sie promowaniem własnej osoby.Jak to kiedyś mówiono strach otworzyć lodówkę aby się na pana nie natknąć.Teraz wdał się pan w pyskówę z intrnautami - gratuluję.
Może zamiast powyższego odpowie pan ile kosztowały mnie ma 1 litrze wody/ścieków pańskie anonsy (reklamy) wody w TV B-c i ew.co pan chciał osiągnąć poprzez te reklamy : abyśmy więcej pili tej wody ?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 21:42
Chcial Facet zaistnieć .Jaki to przedsiębiorczy Prezes,rzadzi PWIK.A efekt tego zarzdzania to bardzo wysoka cena wody i sciekow.

Zmoderowano 29.08.2014 godz.21:44 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
29 sierpnia 2014r. o 22:14
~ napisał(a): myślę ze jakaś grzywna w sądzie ostudzi na przyszłość takie komenatrze ad hoc.


Dokładnie tak, i bardzo dobrze. Jak ktoś publicznie plecie brednie, to powinien się liczyć z poniesieniem konsekwencji :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6807
#cemoi07 nieaktywny
29 sierpnia 2014r. o 22:21
Poprzednio zmieściłem komentarz do oświadczenia Pana Króla.

cyt. - PRZEPRASZAM PANA ZA NIESŁUSZNE POSĄDZENIE O BARBARZYŃSKIE ZNISZCZENIE MATERIALNEJ PAMIĄTKI BOLESŁAWCA - HISTORYCZNEGO QUECKBRUN.

Niniejszym zamieszczam uściślenie i sprostowanie do powyższych przeprosin.

Oświadczam iż było ono nieprecyzyjne i mylące.

PRZEPRASZAM PANA, PANIE KRÓL ZA NIESŁUSZNE POSĄDZENIE PANA O PODJĘCIE, WYŻEJ WYMIENIONYCH PRZEZ PANA DECYZJI ADMINISTRACYJNYCH, SKUTKUJĄCYCH OSTATECZNYM ZNISZCZENIEM BOLESŁAWIECKIEGO ZABYTKU KULTURY MATERIALNEJ TZW QUECKBRUN.

Pan nie podjął tych decyzji, ale będąc prezydentem miasta w latach 1990 -1998 nie uczynił Pan też niczego, aby zabezpieczyć, powstrzymać stopniową degradację i niszczenie zabytkowego ujęcia wody, np występując z wnioskiem o wpisanie średniowiecznego Queckbrun do rejestru zabytków! Decyzje które zapadły później, a o które NIESŁUSZNIE Pana posądziłem były jedynie konsekwencją miedzy innymi pańskich zaniechań.


Dopisane 29.08.2014r. o godz. 22:21:

Ponadto uważam, że użyte przez Pana określenie - "autor ukrywający się pod pseudonimem „cemoi 07”" jest obrażające mnie i mało kulturalne.

Ja się nie ukrywam, to jest moje imię, którym podpisuję się na potrzeby internetu.

Może Pan nie wiedzieć, ale Głowacki nie ukrywał sie pod pseudonimem Prus, a Molier to też nie nazwisko po ojcu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
29 sierpnia 2014r. o 22:34
No dobrze, w takim razie kto w rzeczonym roku 2000 był prezydentem? : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
29 sierpnia 2014r. o 22:53
Skorniku, troszkę wróć pamięcią wstecz i będziesz wiedział. ;)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nnn niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 23:01
Pan Cemoi vel Krzysztof S..p trafił wreszcie na kosę. Król i jego adwokaci nie odpuszczą mu . Krzysztof F. przestanie siać żółcią w Internecie.Jako karę proponuje miesiąc prac porządkowych na plantach..tylko co z dlugasnym płaszczem Krzysztofa S. ? Trochę się przybrudzi. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10247
#TA nieaktywny
29 sierpnia 2014r. o 23:01
Jestem obywatelem Boleslawca dopiero od kilku tygodni, ale mam zamiar w wyborach zagłosować na Pana Józefa Króla. Poznałem go osobiście i jestem pod wrażeniem jego osobowości. Człowiek zasad i kultury. Tak go oceniam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza