Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oświadczenie prezesa Józefa Króla
~coach niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 23:05
cemoi07. Przestań błądzić... Motaj się prywatnie. Myśl co Piszesz i przy okazji popracuj nad składnią obrońco niemieckich źródełek..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 0:02
Autopromocja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 0:23
~ napisał(a): Autopromocja?


Wybory się zbliżają, trzeba się pokazywać, przypominać o sobie.
Trzeba być na wierzchu.

Nie ważne jak o tobie mówią, ważne żeby mówili! Duże zdjęcie za darmo? Zawsze ktoś da się nabrać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 8:02
TA napisał(a): Jestem obywatelem Boleslawca dopiero od kilku tygodni, ale mam zamiar w wyborach zagłosować na Pana Józefa Króla. Poznałem go osobiście i jestem pod wrażeniem jego osobowości. Człowiek zasad i kultury. Tak go oceniam.
TO SIE BARDZO POMYLILES!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stary Satyr niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 9:17
Rozumiem ze , dzialeczke opylono w 2000 roku, ale o wiele wczesniej zlecono jej wycenę i podjeto inne czynnosci prawne ktore ktorych skutkiem po byla sprzedaż.
Może Pan Król zechce przyblizyć nam te daty i fakty.
Kto wycenial? z kiedy bylo zlecenie? Kiedy i kto podjął decyzję o wycenie.
Ciekaw jestem czy pamięc Pana Krola jest pełna czy wybiórcza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 10:51
~Stary Satyr napisał(a): Rozumiem ze , dzialeczke opylono w 2000 roku, ale o wiele wczesniej zlecono jej wycenę i podjeto inne czynnosci prawne ktore ktorych skutkiem po byla sprzedaż.
Może Pan Król zechce przyblizyć nam te daty i fakty.
Kto wycenial? z kiedy bylo zlecenie? Kiedy i kto podjął decyzję o wycenie.
Ciekaw jestem czy pamięc Pana Krola jest pełna czy wybiórcza?

Zadajesz pytania po nizej pasa.Tysiace działeczek sprzedano w B-cu.Kto wygral przetarg ten kupil.Spytaj tego KANDYDATA .Dlaczego zniszczyl boleslawiecki lokalny rynek pracy.Tyle zakladow bardzo dobrze prosperujących zostało zniszczonych i zlikwidowanych.

Zmoderowano 30.08.2014 godz.12:20 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 11:01
~ napisał(a): [TO SIE BARDZO POMYLILES!
Może miałeś do czynienia z innym Krolem ,bo w tym miescie jest dwóch o tym samym imieniu i nazwisku i ten drugi tez startuje.

Zmoderowano 30.08.2014 godz.12:21 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2014r. o 11:05
~ napisał(a): Zadajesz pytania po nizej pasa.Tysiace działeczek sprzedano w B-cu.Kto wygral przetarg ten kupil.Spytaj tego KANDYDATA .Dlaczego zniszczyl boleslawiecki lokalny rynek pracy.Tyle zakladow bardzo dobrze prosperujących zostało zniszczonych i zlikwidowanych.
Tak to za jego kadencji.

Zmoderowano 30.08.2014 godz.12:19 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza