Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czas na wybory samorządowe
~Wyborca niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 20:53
Czekamy z niecierpliwością na tak potrzebny komentarz panaM :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12499
#Ripo nieaktywny
29 sierpnia 2014r. o 20:58
nie mam pojęcia na kogo oddać swój głos by nie był to głos zmarnowany ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wyborca niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 21:05
Ripo, głosuj na panaM, jak wygra nic się nie zmieni, no może jemu się poprawi. A my przynajmniej nie będziemy musieli czytać jego tutaj :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WaszaR Rada niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 21:18
zostań radnym(...)


Zmoderowano 29.08.2014 godz.21:38 - powód: proszę przestać podawać się za coś , co nie istnieje i reklamować siebie. (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 21:27
~Wyborca napisał(a): Ripo, głosuj na panaM, jak wygra nic się nie zmieni, no może jemu się poprawi. A my przynajmniej nie będziemy musieli czytać jego tutaj :)

hehe dobre, choć nie byłbym tego pewien :P :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12499
#Ripo nieaktywny
29 sierpnia 2014r. o 22:05
~Wyborca napisał(a): Ripo, głosuj na panaM, jak wygra nic się nie zmieni, no może jemu się poprawi. A my przynajmniej nie będziemy musieli czytać jego tutaj :)


Nie przekonał mnie ten Pan w wywiadzie "Jestem lepszy niż... " dla bolec.info :)

jakieś inne typy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~old niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 22:19
~Wyborca napisał(a): Ripo, głosuj na panaM, jak wygra nic się nie zmieni, no może jemu się poprawi. A my przynajmniej nie będziemy musieli czytać jego tutaj :)


W życiu! To stanowczo za wysoka cena. Na to forum można nie wchodzić i uniknąć czytania tych pierdół "panaM" ale powierzyć mu zarządzanie miastem to byłby szczyt szaleństwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
30 sierpnia 2014r. o 14:28
Ja albo na Romana albo Przybylskiego ;) no chyba że jeszcze Nowak się zdecyduje ;). Chociaż ci panowie coś mogą zdziałać dla miasta, bo PanM zapewne będzie chciał ciąć wszystko co zrobił Pan Roman, a mi taki ktoś nie potrzebny i tak miasto jest dość ładne ;)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.