Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski oficjalnie kandydatem na prezydenta
~Felix niezalogowany
27 września 2014r. o 18:30
No to słabo jesteś zorientowana Zorientowana. Pierwszy lepszy przykład z wypowiedzi tego Pana wg mnie nadaje się do sądu w trybie wyborczym, ale znając Macieja nawet o tym nie wie. Jeśli ten Pan w dalszym będzie to robił, to mam tyle szacunku do Maćka, że mu to pokażę, a on zadecyduje. Lepiej uważać co się pisze...

[img=1411835382_p4es5cb.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Felix niezalogowany
27 września 2014r. o 18:35
I jeszcze: PanM nie pisze, że program Macieja jest katastrofą. On pisze, że to Maciej jest katastrofą oraz, że jest nieuczciwy wobec wyborców. A to poważny zarzut, którego panM nie udowodnił, wobec czego może zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Maciej, to co robi, robi w zgodzie z prawem (tak jak powiedział w tv). PanM nie udowodnił nieuczciwości.
Pozdrawiam
Felix - przyjaciel Macieja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adam niezalogowany
27 września 2014r. o 18:42
Noo grubo panieM... Wyrok w trybie wyborczym bylby dla pana klęską. Proponuje przeprosic Malkowskiego, zanim sie dowie. Mimo, ze jest on wielkoduszny, to uwazalbym na takie teksty. Bo tego typu przeprosiny kosztuja i to sporo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Max niezalogowany
27 września 2014r. o 19:14
~adam napisał(a): Noo grubo panieM... Wyrok w trybie wyborczym bylby dla pana klęską. Proponuje przeprosic Malkowskiego, zanim sie dowie. Mimo, ze jest on wielkoduszny, to uwazalbym na takie teksty. Bo tego typu przeprosiny kosztuja i to sporo.
Wystarczy panowie ,ze wy się ciagniecie jak nie wiem co i pociągacie.Oczywiscie nie wiadomo za co ale wiadomo gdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2014r. o 19:15
~Felix napisał(a): ..nadaje się do sądu w trybie wyborczym


Czy został zarejestrowany komitet wyborczy? :P

Nie nadaje się na tryb wyborczy! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Felix niezalogowany
27 września 2014r. o 19:22
~ napisał(a):
~Felix napisał(a): ..nadaje się do sądu w trybie wyborczym


Czy został zarejestrowany komitet wyborczy? :P

Nie nadaje się na tryb wyborczy! :P


Oba komitety zostały zarejestrowane wcześniej. Potem pojawił się ten wpis panaM. Z resztą to nie ma ma nic do rzeczy. Kampania wyborcza zaczyna się z chwilą ogłoszenia jej przez premiera. Deklaracje publiczne startu obu panów również zostały ogłoszone przed tym wpisem. Z resztą nie o to tu chodzi tylko o obraźlwie słowa jakimi posługuje się panM. Żegnam, bo nie chce mi się klepać na temat tego pana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~z posiedzenia PO niezalogowany
1 października 2014r. o 19:14
Maćku,jeśli czytasz: Przygotuj się na ciosy, ale nie od nas... Mnie i nas PO zawiodła. Począwszy od zmiany nazwy po kandydata... Masz waleczne serce, więc walcz. Masz nasze ciche poparcie. Powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~z posiedzenia PO niezalogowany
1 października 2014r. o 19:14
Maćku,jeśli czytasz: Przygotuj się na ciosy, ale nie od nas... Mnie i nas PO zawiodła. Począwszy od zmiany nazwy po kandydata... Masz waleczne serce, więc walcz. Masz nasze ciche poparcie. Powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.