Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski oficjalnie kandydatem na prezydenta
~Mateusz niezalogowany
1 października 2014r. o 20:09
Czy jest ktoś chętny do wystartowania w wyborach do Sejmiku Wojewódzkiego z Niezaleznego Komitetu Wyborczego.Tak jestem chętny proszę podac w poscie imie i telefon.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2014r. o 20:14
~Mateusz napisał(a): Czy jest ktoś chętny do wystartowania w wyborach do Sejmiku Wojewódzkiego z Niezaleznego Komitetu Wyborczego.Tak jestem chętny proszę podac w poscie imie i telefon.


Podaj namiar na siedzibę komitetu. Przyjdę i osobiście się zgłoszę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2014r. o 20:19
~ napisał(a):
~Mateusz napisał(a): Czy jest ktoś chętny do wystartowania w wyborach do Sejmiku Wojewódzkiego z Niezaleznego Komitetu Wyborczego.Tak jestem chętny proszę podac w poscie imie i telefon.


Podaj namiar na siedzibę komitetu. Przyjdę i osobiście się zgłoszę.
B-c ul.Okrzei 2b jutro godz.9.00
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dżordż niezalogowany
1 października 2014r. o 20:22
~z posiedzenia PO napisał(a): Maćku,jeśli czytasz: Przygotuj się na ciosy, ale nie od nas... Mnie i nas PO zawiodła. Począwszy od zmiany nazwy po kandydata... Masz waleczne serce, więc walcz. Masz nasze ciche poparcie. Powodzenia.


Bez Przybylskiego nie będzie II tury, ale za to Małkowski wyrasta na najpoważniejszego kontrkandydata Romana i dlatego ma mój głos. W imię zasad s.....y
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
1 października 2014r. o 20:24
~Mateusz napisał(a): Czy jest ktoś chętny do wystartowania w wyborach do Sejmiku Wojewódzkiego z Niezaleznego Komitetu Wyborczego.Tak jestem chętny proszę podac w poscie imie i telefon.


Jedyny prawdziwie niezależny komitet wyborczy to Wasza Rada .Ten komitet nie wystawia kandydatów ani do powiatu ani do sejmiku.

Kto zatem proponuje fałszywe oferty.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 października 2014r. o 21:08
kto?...każdy z was :D
i pan wie o tym bardzo dobrze ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
1 października 2014r. o 21:39
PanM napisał(a): Jedyny prawdziwie niezależny komitet wyborczy to Wasza Rada .Ten komitet nie wystawia kandydatów ani do powiatu ani do sejmiku.

Kto zatem proponuje fałszywe oferty.


Przemysławie, Wy przecież nie jesteście Niezależna Wasza Rada ale tylko Wasza Rada. Ktoś mógł zatem stworzyć zupełnie niezależny od polityków komitet (Wy przecież jesteście związani z Palikotem), taką prawdziwą Niezależną Waszą Radę, wolną od wszelkich partii.

Ty oczywiście możesz mówić, że jesteś "prawdziwie" niezależny, ale z gwiazdką i dopiskiem małym drukiem "związany z Palikotem" :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
1 października 2014r. o 21:56
Pynchoon napisał(a):
PanM napisał(a): Jedyny prawdziwie niezależny komitet wyborczy to Wasza Rada .Ten komitet nie wystawia kandydatów ani do powiatu ani do sejmiku.

Kto zatem proponuje fałszywe oferty.


Przemysławie, Wy przecież nie jesteście Niezależna Wasza Rada ale tylko Wasza Rada. Ktoś mógł zatem stworzyć zupełnie niezależny od polityków komitet (Wy przecież jesteście związani z Palikotem), taką prawdziwą Niezależną Waszą Radę, wolną od wszelkich partii.

Ty oczywiście możesz mówić, że jesteś "prawdziwie" niezależny, ale z gwiazdką i dopiskiem małym drukiem "związany z Palikotem" :-)


W KWW Wasza Rada jestem jedyny zwiazany z jakakolwiek partia .Zatem w czym problem.Czy Twoj Ruch ma wladze w panstwie i stanowiska aby wplywac na lokalne samorzady.Nie nie ma .Wiec nie ma tu zadnego znaczenia.
Jedynie slabi przeciwnicy chca to wyolbrzymic aby mnie zneutralizowac.
Nie boje sie .Bo albo wygram z otarta przylbica albi zostanie jaj jest.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.