Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nauka języka japońskiego

~beata niezalogowany
13 września 2014r. o 14:12
gdzie w bolcu można nauczyć się japońskiego ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 września 2014r. o 19:54
Chyba tylko samemu ;) Sam bym chętnie, ale jakoś tak z czasem ciężko ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2014r. o 7:47
Moja corka tez sama sie uczyKupila ksiazke z fiszkami i sama probuje :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2014r. o 12:26
kto uczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12883
#harrusia nieaktywny
4 listopada 2014r. o 6:50
Proponuję Internet. W Bolesławcu nie ma takiej osoby, przynajmniej nic mi o takowej nie wiadomo. Kiedyś też szukałam. Język japoński to bardzo egzotyczny język i mało kto go zna, a tym bardziej uczy ;). Ale ogólnie jestem jak najbardziej za. Znajomość języków obcych przydaje się, jeśli chodzi o szukanie pracy. A im mniej popularny język, tym nasze szanse wzrastają. Moja znajoma, która zna język japoński w zasadzie od ręki dostała pracę i to w dobrej, japońskiej firmie. Musiała tylko przejść jakieś przeszkolenie. A o nauce języków obcych możecie poczytać np. tutaj: http://www.praca-jaworzno.pl/porady-dla-pracownikow/372/znasz-jezyki-obce-masz-szanse-na-lepsza-prace
Jeśli hiszpański czy włoski, zna wg badań 1%, to ile zna chiński czy japoński? :P 0,01%? A może jeszcze mniej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
4 listopada 2014r. o 8:09
Polecam.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
4 listopada 2014r. o 15:53
gover napisał(a): Polecam.



Gover, świetne!
:)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 listopada 2014r. o 16:12
słomiany zapał i tak sie gawno nauczycie, naogladacie sie bajek a potem zajawka 2 tygodnie do nauki japońskiego, nauczycie sie 3 słowa i bedzie "a nie mam czasu dzisiaj"

o takich jak wy jest chińskie przysłowie:
"O kocziroto masuda, iszkiwane mastatse mat ija" - "Słomiany zapał głupców mija z pierwszym brzaskiem mądrości"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza