Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

powiekszenie biustu

~ niezalogowany
29 maja 2015r. o 19:20
Rób. Nie słuchaj zawistnych ludzi. Same sobie doklejają paznokcie, farbują włosy a na piersi po prostu większości nie stać. Mam koleżankę, zrobiła. Cudo :) Wszystkie kobiety powinny mieć refundację po urodzeniu drugiego dziecka. Rób. Gadanie że zagraża ( jazda samochodem też jest niebezpieczna lecz wszyscy jeżdżą), że za dziesięć lat trzeba powtarzać zabieg też wsadź między bajki. Spotkałem się z nawet z opinią ( kobieta wykształcona mnie przekonywała- wykształcenie wyższe uniwersyteckie), że nawet samolotem nie można latać bo pękają. No masakra. Chcesz rób i nie słuchaj zawistników. Tylko dobrego lekarza wybierz i nie spiesz się ( nie napalaj się). Bólu też nie ma wielkiego - ta moja znajoma jakoś przeżyła i jakoś wybitnie nie zapamiętała bólu. )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@1 niezalogowany
29 maja 2015r. o 22:04
Hm... w żadnej z wypowiedzi nie ma nawet cienia zawiści.To raczej twój post rodzi pytanie :Co chcesz osiągnąć poprzez nacisk a nie rzeczową dyskusję,skoro w sprawach merytorycznych nie masz żadnego pojęcia?Dziewczyna lub kobieta niepewna siebie szuka ratunku dla siebie poprzez poprawę wizerunku.Jeśli tego potrzebuje i ma świadomość zagrożeń,a taką decyzję podejmie to nigdy i nikogo nie oskarży o nieudolność,nacisk czy lekarza o brak kompetencji.Podkreślę z całą mocą raz jeszcze,że jeżeli ta operacja poprawi jej komfort życia ,to powinna to dla siebie zrobić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aaa niezalogowany
29 maja 2015r. o 22:14
jeśli poprawi to Twój komfort życia i dzięki temu bedziesz szczęśliwa to rób :) ale musisz być w 100 % pewna. Ja mam zamiar zrobić plastykę warg. Nie zwracaj uwagi na głupkowate komentarze. Zrób liste za i przeciw- pomoże podjąć decyzje, trudną decyzje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
30 maja 2015r. o 9:43
moja znajoma powiększyła biust widziałem fajny,ale żałuje tej decyzji i chciała by pomniejszyć małe jest piękne?a mówiłem jej nie powiększaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 maja 2015r. o 11:06
~klucz-nick napisał(a): moja znajoma powiększyła biust widziałem fajny,ale żałuje tej decyzji i chciała by pomniejszyć małe jest piękne?a mówiłem jej nie powiększaj.

Przecież można wkładki wyjąć. Więc w czym problem? Problem jest dużo większy i bardziej kosztowny, jak kobieta ma duży biust a chce zmniejszyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do OLA niezalogowany
30 maja 2015r. o 11:23
Arplastica-Polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bbb niezalogowany
30 maja 2015r. o 14:05
~aaa napisał(a): ... Ja mam zamiar zrobić plastykę warg. ...
Których :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7345
#Qfalagupagu nieaktywny
30 maja 2015r. o 17:06
codziennie pocieraj swój biust papierem toaletowym to Ci urośnie , mój zona pociera nim tylek i jej rosnie ... może z biustem tez tak będzie :D

Lee Oswald dlaczego nie urodziłeś się w polsce 20 lat później ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza