Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

powiekszenie biustu

10630
#CNC nieaktywny
28 maja 2015r. o 10:27
~m napisał(a): W dzisiejszym świecie wszystko można sobie powiększyć: piersi, usta, pośladki... Szkoda, że nie wymyślili jeszcze operacji powiększenia mózgu, bo niektórym by się przydała...


małe lub naturalne piersi są super :D wszystkie nadmuchane balony z blizna pod piersią są do niczego :> lecz jak już ktoś sie na to decyduje proponuje dobrać do pakietu usta aby pasowały do piersi :) [img=1432801629_gdl5sm3.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aaa niezalogowany
28 maja 2015r. o 12:23
Polecam Artplastica- Szczecin. Miałam tam zabieg i dla mnie rewelacja. Nie miałabym obiekcji abym to zrobić po raz kolejny. Trochę daleko od nas ale na tym nie ma co oszczędzać. Opinie i ich certyfikaty mnie przekonały aby przejechać ponad 300km.
http://www.artplastica.pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
28 maja 2015r. o 12:29
~m napisał(a): W dzisiejszym świecie wszystko można sobie powiększyć: piersi, usta, pośladki... Szkoda, że nie wymyślili jeszcze operacji powiększenia mózgu, bo niektórym by się przydała...

:D

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@1 do zdecydowanej niezalogowany
28 maja 2015r. o 21:46
Czy zdajesz sobie sprawę,że aby utrzymać zadowalający efekt pierwszej operacji, to kolejnym musisz się poddawać mniej więcej co 10 lat?A co zrobisz, jeśli wtedy zabraknie np.zdrowia lub pieniędzy?To wariant optymistyczny,a co zrobisz w razie komplikacji,które często się niestety zdarzają nawet najlepszym chirurgom?Przemyśl sprawę dogłębnie,zastanów się,a potem już bez publiki podejmij samodzielnie decyzję.Jeśli ta operacja poprawi Twój komfort życia oraz samopoczucie , podniesie samoocenę to bądź dla siebie dobra i zrób to. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sykl niezalogowany
29 maja 2015r. o 9:07
~@1 do zdecydowanej napisał(a): Czy zdajesz sobie sprawę,że aby utrzymać zadowalający efekt pierwszej operacji, to kolejnym musisz się poddawać mniej więcej co 10 lat?A co zrobisz, jeśli wtedy zabraknie np.zdrowia lub pieniędzy?To wariant optymistyczny,a co zrobisz w razie komplikacji,które często się niestety zdarzają nawet najlepszym chirurgom?Przemyśl sprawę dogłębnie,zastanów się,a potem już bez publiki podejmij samodzielnie decyzję.Jeśli ta operacja poprawi Twój komfort życia oraz samopoczucie , podniesie samoocenę to bądź dla siebie dobra i zrób to. :*

Też tak myśle ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~amedinka11 niezalogowany
29 maja 2015r. o 9:09
~@1 do zdecydowanej napisał(a): Czy zdajesz sobie sprawę,że aby utrzymać zadowalający efekt pierwszej operacji, to kolejnym musisz się poddawać mniej więcej co 10 lat?A co zrobisz, jeśli wtedy zabraknie np.zdrowia lub pieniędzy?To wariant optymistyczny,a co zrobisz w razie komplikacji,które często się niestety zdarzają nawet najlepszym chirurgom?Przemyśl sprawę dogłębnie,zastanów się,a potem już bez publiki podejmij samodzielnie decyzję.Jeśli ta operacja poprawi Twój komfort życia oraz samopoczucie , podniesie samoocenę to bądź dla siebie dobra i zrób to. :*


Zgadzam się w 100%. Wiele osób sądzi,że jak podda sie operacji to jedna wystarczy. No i nie wie ,że trzeba to powtarzać. Taka operacja to jest wielkie ryzyko oraz wielki ból. Sama na pewno bym sie na to nie zdecydowała...
Co do tabletek Perfect Bust to raz brałam i również jestem zadowolona. Może nie powiększają jakoś tam bardzo ale za to te pół rozmiaru na pewno u mnie było no i są znacznie jędrniejsze oraz pełniejsze. Również podchodziłam do tego z pewna dozą nieufności ale okazały się skuteczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ww niezalogowany
29 maja 2015r. o 9:17
Jeśli ta operacja poprawi Twój komfort życia oraz samopoczucie , podniesie samoocenę to bądź dla siebie dobra i zrób to. :*

Najważniejsze!!!!Abyś ty była zadowolona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ola niezalogowany
29 maja 2015r. o 17:45
GDZIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.