Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

jakie auto do 7.000zl.

~ niezalogowany
17 marca 2015r. o 11:08
~tt napisał(a): Temat zamkniety umiecie sie tylko wyzywac komus odpowiada japoniec prosze bardzo, kupilem passata b5 1.9 na zwyklej pompie i jestem zadowolony :D
zobaczymy jak będziesz zawieszenie za niedługo robił to czy wtedy powiesz jestem zadowolony?a korek od płynu chłodzącego masz dobry sprawny??czy przewiercony??bo w większości są poprzewiercane,jak głowica pęka to korki przewiercają i auto wtedy dalej jeżdzi.mój kumpel jeżdzi mercedesem i mówi że pastuchy to największe gówno w europie,co można sądzić o człowieku który choć trochę zna się na mechanice i kupuje to góno tdi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tt niezalogowany
17 marca 2015r. o 11:14
~ napisał(a):
~tt napisał(a): Temat zamkniety umiecie sie tylko wyzywac komus odpowiada japoniec prosze bardzo, kupilem passata b5 1.9 na zwyklej pompie i jestem zadowolony :D
zobaczymy jak będziesz zawieszenie za niedługo robił to czy wtedy powiesz jestem zadowolony?a korek od płynu chłodzącego masz dobry sprawny??czy przewiercony??bo w większości są poprzewiercane,jak głowica pęka to korki przewiercają i auto wtedy dalej jeżdzi.mój kumpel jeżdzi mercedesem i mówi że pastuchy to największe gówno w europie,co można sądzić o człowieku który choć trochę zna się na mechanice i kupuje to góno tdi.
chlopku zejdz na ziemie tdi-kami jezdze 15 lat i tylko takie auto bo prosta konstrukcja a dziure to ty masz w glowie jak nie masz zielonego pojecia na temat mechaniki to sie nie wypowiadaj zawieszenie moze kilka lat temu bylo drogie ale nie teraz!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7471
#olaboga nieaktywny
17 marca 2015r. o 11:27
~ napisał(a):
~tt napisał(a): Temat zamkniety umiecie sie tylko wyzywac komus odpowiada japoniec prosze bardzo, kupilem passata b5 1.9 na zwyklej pompie i jestem zadowolony :D
zobaczymy jak będziesz zawieszenie za niedługo robił to czy wtedy powiesz jestem zadowolony?a korek od płynu chłodzącego masz dobry sprawny??czy przewiercony??bo w większości są poprzewiercane,jak głowica pęka to korki przewiercają i auto wtedy dalej jeżdzi.mój kumpel jeżdzi mercedesem i mówi że pastuchy to największe gówno w europie,co można sądzić o człowieku który choć trochę zna się na mechanice i kupuje to góno tdi.


No mistrzu, skoro Passki byłyby tak jak mówisz "najwiekszym gównem świata" to nie jeździłoby ich tyle na polskich drogach. Są to auta dobre i jak każde wymaga zadbania o nie. Te samochody mają po kilkanaście lat już więc jak jeden wahacz klęknie to nie oznacza od razu ze samochód trzeba sprzedawać bo jest ujowy... Jak się wymieni całe zawieszenie na dobre to masz już spokój na kilka lat. Jest to wydatek ale jak ktoś planuje zostawić to auta na dłuższy okres- warto zainwestować.
Pozdrawiam
Wieśniak z "Pastucha"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PASSAT 1.9TDI 90 KM niezalogowany
17 marca 2015r. o 11:34
ja swoim jezdze 10 lat i mam przejechane 470 000 km jak dbasz o nie to bedzie chodzilo i chodzilo ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 marca 2015r. o 11:58
widze że jest tu paru normalnych co jeżdzą pastuchami pozdrawiam. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
17 marca 2015r. o 13:29
Wygodne "paseczki' są, ja mam w benzynie, zagazowany 1.8 bez turbiny, chodzi jak złoto, tyle że ... dbamy.
Wydaje mi się że nie ma auta które jest niezniszczalne i bezawaryjne, tak produkują, zamknięty krąg, popyt podnosi podaż , aby był popyt coś musi być wykonane tak aby się popierniczyło.
Kup takie auto abyś je lubił i aby Ci sie podobało, poszukaj opini i nie wierz we wszystko co piszą i mówią.
Powodzenia i jak kupisz to sie pochwal.
PS jeździłem bmw 3 2000 rok w benzynie, żebym go nie rozbił do dziś bym jeździł, meganką w "dizelku" też jeździłem, coś się działo z wtryskami, naprawiłem i sprzedałem, żałuję bo wygodna była cholera, aktualny właściciel zadowolony, jeździ już ponad dwa lata i cieszy się.
Pozdrawiam właścicieli Passatów, bmw , renówek i każdej innej marki, szerokości.

Może ktoś chce pojeździć "monster truckiem" po polu, ale RC :D , a może ktoś kupi?[img=1426595363_faheh76.jpg]

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 marca 2015r. o 13:39
filmik fajny, obejrzałem ale cena za ten modelik to trochę dużo za taką kaske kupuje z silnikiem spalinowym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
17 marca 2015r. o 14:22
Cena nowego to prawie 500, dodaję ładowarkę i zestaw części naprawczych które dokupiłem tydzień temu za 60, a cena którą podałem jest do negocjacji.
co kupujesz za tę cenę, jak można wiedzieć.

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima