Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

jakie auto do 7.000zl.

~ niezalogowany
17 marca 2015r. o 15:23
alabaster72 napisał(a): Cena nowego to prawie 500, dodaję ładowarkę i zestaw części naprawczych które dokupiłem tydzień temu za 60, a cena którą podałem jest do negocjacji.
co kupujesz za tę cenę, jak można wiedzieć.
ja się na tym nie znam ale kolega kupił za 300 zł taką zabawke spalinową.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ford ka niezalogowany
22 marca 2015r. o 16:21
sprzedam forda ka 1997r 1.3 benz. cena 1900zl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 kwietnia 2015r. o 17:26
~ford ka napisał(a): sprzedam forda ka 1997r 1.3 benz. cena 1900zl
:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 kwietnia 2015r. o 18:03
~ napisał(a):
~ford ka napisał(a): sprzedam forda ka 1997r 1.3 benz. cena 1900zl
:]


no i akurat ktoś z tąd poleci kupić taczke :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mati niezalogowany
6 kwietnia 2015r. o 18:36
Ford Mondeo mk3, bogate wyposazenie za mala kase, tylko silnik benzyna, niestety troche pali w w miescie- 10 l,trasa - 6.5
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 17:07
:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 17:39
Prywatnie powiem wam w tajemnicy - nie kupujcie samochodu, lepiej je sprzedawajcie.
Za jakiś krótki czas będzie nic nie warty oprócz jego katalizatora. Katalizator będzie dużo warty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2015r. o 17:43
~ napisał(a): mój kumpel jeżdzi mercedesem i mówi że pastuchy to największe gówno w europie,co można sądzić o człowieku który choć trochę zna się na mechanice i kupuje to góno tdi.


g...o bo robi 500 tys km ? takich mercedesow nie robi sie juz od cwierc wieku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.