Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podatek od budynków mieszkalnych zniesiony
~leon niezalogowany
30 października 2014r. o 7:24
A ja mam pytanie?
Czy ktoś zwrócił uwagę, że zniesienie podatku od nieruchomości mieszkalnych było jednym z punktów programu wyborczego Piotra Żaka?
Pan Żak podsunął pomysł Panu Romanowi, ten go podchwycił i zasługę przypisał sobie.
Od takie tam potyczki prezedwyborcze !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bizmo niezalogowany
30 października 2014r. o 7:30
Jest to wyraz największego braku szacunku Prazia Romcio do Bolesławian rzucającego ochłapy wyborcze, szczególnie dla tej ubogiej części społeczności, bo ci bogacze co posiadają dużą część bolesławieckiej infrastruktury lokalowej to się dopiero obłowią.
Mam nadzieję że Bolesławianie nie dadzą się ogłupić i kupić za nędzne grosze jak tania siła robocza Prezia Romcia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~janek niezalogowany
30 października 2014r. o 7:50
przedwyborcza imitacja lepszego jutra!! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ada niezalogowany
30 października 2014r. o 8:15
Jeśli komuś nie podoba się zniesienie podatku, niech go zadeklaruje na dowolny inny cel.Mogę podać kilka numerów kont,ze swoim włącznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyś niezalogowany
30 października 2014r. o 8:46
No tak.......był podatek, było ŹLE- zniesiony podatek.......też jest NIEDOBRZE .Jeszcze się taki nie urodził, coby tym niezadowolonym gnojkom dogodził :| /bo inaczej tego już nie można ująć/ !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2014r. o 8:53
BRAWO ,BRAWO ja chce żeby Kruszyn wcielili do Bolesławca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przeciw niezalogowany
30 października 2014r. o 8:56
~Justyś napisał(a): No tak.......był podatek, było ŹLE- zniesiony podatek.......też jest NIEDOBRZE .Jeszcze się taki nie urodził, coby tym niezadowolonym gnojkom dogodził :| /bo inaczej tego już nie można ująć/ !


A co ma powiedzieć 40% tych mieszkańców ,Którym Prezydent uszczuplił budżet ,też mają być zadowoleni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2014r. o 9:01
~leon napisał(a): A ja mam pytanie?
Czy ktoś zwrócił uwagę, że zniesienie podatku od nieruchomości mieszkalnych było jednym z punktów programu wyborczego Piotra Żaka?
Pan Żak podsunął pomysł Panu Romanowi, ten go podchwycił i zasługę przypisał sobie.
Od takie tam potyczki prezedwyborcze !


No w końcu Roman posłuchł Żaka i po raz pierwszy dobrze na tym wyjdzie!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.