Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

burger bar lajba

~... niezalogowany
5 listopada 2014r. o 13:47
Co myslicie na temat jedzenia na lajbie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kinia niezalogowany
5 listopada 2014r. o 18:33
PIERWSZY RAZ BYLAM I OSTATNI ...TRAGEDIA ABY ZJESC BURGERA TRZEBA WYPIC LITR WODY ABY SIE NIE ZASOLIC ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XX niezalogowany
5 listopada 2014r. o 18:43
Ogulnie to tam jest syf jedynie ciemne piwko ok :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aaaa niezalogowany
5 listopada 2014r. o 19:05
Bylem tam zaraz po otwarciu i tak naprawde nic szczególnego.Mieso wołowe nawet smaczne,sosy słabe (zamówiliśmy z żona różne burgery a smakowały tak samo przez sos oczywiście)boczek z chrzastkami, że prawie sobie zęby połamałem.Mam nadzieje ,że gospodarze wezma sobie opinie innych do serca bo potencjał jest trzeba tylko dopracować menu i bedzie ok.Po wizycie na łajbie zrobiłem hamburgera na grillu w domu i wyszedł smaczniejszy bo zmieniłem sos na lepszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2014r. o 19:30
porażka! nie zostaliśmy uprzedzeni z partnerem o długim czasie oczekiwania, a gdy po pół godzinie czekania zapytaliśmy o hamburgera była odpowiedź: "jeszcze 15-20 minut", czekaliśmy ponad 50 min na hamburgera z frytkami, .... którego nie dostaliśmy. po 50 min ponownie było 15-20 minut. wzięliśmy kasę spowrotem i głodni wyszliśmy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aaa niezalogowany
6 listopada 2014r. o 16:36
Mi jedzenie smakowalo a ogrom tego burgera mnie przerazil . Bylo ok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
6 listopada 2014r. o 16:41
Byliśmy tam raz i było ok - burgery są olbrzymie i smakują dobrze, ale to nie jest kuchnia na którą za często powinienem mieć ochotę:P

Dziwi mnie tylko to, że lokal otwarty jest o nieregularnych porach - nigdy nie wiadomo, czy nie zastanie się zamkniętych drzwi.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 listopada 2014r. o 19:39
Nie byłam w tym "lokalu" i nie będę.
Odstrasza mnie już sam wygląd , "architektura" zewnętrzna...I te śmieci pływające wokół. Szkaradzieństwo.... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza