Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

burger bar lajba

~staly klient niezalogowany
7 listopada 2014r. o 9:47
Jestem stalum klientem i jadam tam nawet 3 razy w tygodniu i jakos nigdy nie trafilem ani na zbyd dlugi czas oczekiwania ani na cos niesmacznego . Obsluga baardzo mila i jedzenie dobre a nie to co w budce kolo lajby , moze i tansze ale mysle ze kotlet z bbiedry nikogo nie zadowoli tak jak pozaadny kawal miesa na lajbie . Chcecie jesc smiecie to jedzcie ale na lajbie ei ze zawsze mam duzo wolowiny i swieze zarzywa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kinia niezalogowany
7 listopada 2014r. o 10:07
Ja przychodzę tam z dziećmi i zawsze wychodzimy zadowoleni ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3700
#Paulina3107 nieaktywny
8 listopada 2014r. o 12:29
Ja tez polecam w 100% , duze porcje i bardzo smaczne !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 listopada 2014r. o 13:26
Paulina3107 napisał(a): Ja tez polecam w 100% , duze porcje i bardzo smaczne !
Ten przybytek powinien już dawno zostać zlikwidowany i rozebrany.Woda w stawie nie jest dotleniana smierdzi z daleka,co można jesc w tym fetorze.Miasto bierze od wlasciciela ciężkie podatki a nie wywiazuje się od lat z niczego.Taka jest prawda!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
8 listopada 2014r. o 13:45
szefowi łajby proponowałbym na początek zmienić kelnerkę.niech ma na uwadze to, że nie dla każdego jest apetyczny wylewający się na burgery biust dziewczyny podającej jedzenie. ponadto na wulgarnej postawie dziewczyny i niemiłym usposobieniu burgerbar wiele traci, paru klientów już stracił. poza tym jedzenie średniej jakości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Max niezalogowany
8 listopada 2014r. o 13:54
~xxx napisał(a): szefowi łajby proponowałbym na początek zmienić kelnerkę.niech ma na uwadze to, że nie dla każdego jest apetyczny wylewający się na burgery biust dziewczyny podającej jedzenie. ponadto na wulgarnej postawie dziewczyny i niemiłym usposobieniu burgerbar wiele traci, paru klientów już stracił. poza tym jedzenie średniej jakości.
Mnie osobiście piękny biust kelnerki zwieksza apetyt na kelnerke,a burgera mi nie musi wcale przynosić,bo nie znosze potraw egzotycznych.Przy bieknym biuście wystarczy mi cienka zupka i kelnerka na deser.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
8 listopada 2014r. o 14:02
może nie w temacie ale jeżeli ktoś chce zjeść bardzo pysznego bardzo dużego schabowego z bukietem surówek to zapraszam do Łąki na stację paliw statolej cena 22,50 warto bardzo duża porcja ledie dałem radę zjeść.to nie jest reklama ja jestem klientem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~godek niezalogowany
8 listopada 2014r. o 15:23
Ja sie tam nigdy nie spodkalem ze zbyt wyzywajacym ubiorem barmanki w tym miejscu a bywam tam czesto i widzialem juz ze 4 barmanki ale jeszcze sie taki nie urodzil co by kazdemu dogodzil . Jak dla mnie tam dziewczyny sa bardzo ladne i przede wszystkim mile zawsze sie usmiechaja i pogadaja . A jedzenie fakt faktem nie tanie ale naprawde dobre . Polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima