Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

burger bar lajba

~ niezalogowany
9 listopada 2014r. o 13:25
byłam tam z koleżanką przez cgwilę w sumie, a całe ubrania i włosy prześmierdły nam olejem !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 listopada 2014r. o 13:35
Niezależnie czy olej świeży czy stary ta drewniana konstrukcja oszpeca to miejsce w parku.Przyszłe władze miasta powinni nakazać rozbiórkę tego drewnianego kiczu, przywracając dawny wygląd tej części parku. Podobnie władze miasta mogłyby zadbać o przywrócenie pierwotnych funkcji zabytkowemu budynkowi dawnego Odeonu, w którym dzisiaj sprzedaje się artykuły papiernicze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~endriu niezalogowany
9 listopada 2014r. o 13:54
ostatnio zatrułem się nieświeżym mięsem w burgerze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Adam Lawrynowski niezalogowany
9 listopada 2014r. o 14:44
Miasto powinno właścicielowi wyplacic odszkodowanie a ta nietrafiona bude rozebrać.Jest przy murze maly kiosk gastronomiczny,to zupełnie wystarczy.A na piwo i tak tam nikt ie chodzi.Bo piwa w Rynku w brod....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~janek niezalogowany
9 listopada 2014r. o 16:01
burgery słabizna, a wybór alkoholi aż szkoda gadać.dwa rodzaje rozcieńczonego piwa.wstydziliby się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~/- niezalogowany
9 listopada 2014r. o 18:20
Nie narzekajcie tak ! Łajba to fajne miejsce .. Jedzenie tez niczegocsobie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~spacerowicz niezalogowany
9 listopada 2014r. o 18:29
czytając te wasze opinie postanowiłem odwiedzić starą poczciwą łajbę i stwierdzam że jest tam SUPERR jedzonko, byliśmy dzisiaj tam z żonką, bardzo miła obsługa, czysto schludnie, pali się w kominku wiec jest klimacik, nie wiem skąd te opinie.... ze ,śmierdzi tam olejem że jest drogo itd... kebab w bułce 11zeta, 8 zeta za wielkiego hamburgera, którego ledwo zjadłem? -zapiekany za 3,5, bar z burgerami to fajny pomysł na to miejsce. spokojnie mogą konkurować z
Kebab Alanya
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~robak niezalogowany
9 listopada 2014r. o 18:52
~ napisał(a): byłam tam z koleżanką przez cgwilę w sumie, a całe ubrania i włosy prześmierdły nam olejem !!

Jakim ku...wa olejem ?? Chyba 2 lata temu . Jak dla mnie pachnie tan drewnem i kominkiem . A olejem smierdzi sie po wejsciu do kurnej a mnie na lajbe . Bie trafilem tez na nieswieze mieso a jak masz podejzenia co do miesa to popros niech ci pokaz. Twoja porcje przed usmazeniem . A te wszystkie negatywne opinie to lydzka zawisc iniewiedza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.