Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Głosuj na Dariusza Filistyńskiego!

~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 21:55
~Siostra Faustyna napisał(a):
kc napisał(a):
~ napisał(a): co to znaczy "działa" i jakie są owoce tego działania


Należy do Rady Parafialnej, która pomaga w działalności duszpasterskiej wspólnoty parafialnej. Robi Fatalne Bledy i nie miesci msie w terminach.Wszystko miało być skończone do dzisiaj.I jaki będzie WYNIK???????Zobaczymy PANIE JANIE!!!!




nie warto na Pana Dariusza zagłosować w takim razie, ja zagłosuję na kandydata z Ziemi Bolesławieckiej bo Oni pomagaja naprawdę cały czas a nie raz na cztery lata i to przeważnie jesienią...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
14 listopada 2014r. o 21:57
BogdanNowak napisał(a): Miejmy nadzieję że to nie to kryterium będzie decydujące o wyborze Pana Filistyńskiego na Radnego naszej dzielnicy.


Może nie decydujące, ale dla wielu osób z tej parafii na pewno istotne. Znają go nie tylko z plakatu. Wiedzą , jakimi wartościami się w życiu kieruje.

To on przez te ostatnie lata spotykał się w Kościele ze staruszkami, które w niedzielę na niego zagłosują : ).

Pan może liczyć na to, że na pana kandydata zagłosują bywalcy Piwnicy Paryskiej :).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 21:59
falco napisał(a):
kc napisał(a):
~ napisał(a): co to znaczy "działa" i jakie są owoce tego działania


Należy do Rady Parafialnej, która pomaga w działalności duszpasterskiej wspólnoty parafialnej.




alleluja :D
TO DLACZEGO ZWOLNILI GO OD SPOWIEDZI I TYLKO GRZESZY!!To Chyba CZlonkowi KOlka ROzancowego !!!NIE WYPADA!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 22:08
ja do kościoła chodzę z całą rodziną ale na 100% ani ja ani nikt z mojej rodziny na Tego Pana nie zagłosuje !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XX niezalogowany
14 listopada 2014r. o 22:16
~ napisał(a): ja do kościoła chodzę z całą rodziną ale na 100% ani ja ani nikt z mojej rodziny na Tego Pana nie zagłosuje !!!!!!!!!!!!!
To Wyladujesz W KAMIENIOLOMACH W ZBYLUTOWIE>TY WIESZ JAK TAM MUSIMY PRACOWAC NA APOSTOLA .I nie wolno nam ZWIAZKOW ZAWODOWYCH POWOLAC!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
14 listopada 2014r. o 22:21
~ napisał(a): ja do kościoła chodzę z całą rodziną ale na 100% ani ja ani nikt z mojej rodziny na Tego Pana nie zagłosuje !!!!!!!!!!!!!


Nie wiem do jakiego kościoła chodzisz, ale to kościół ludzi, którzy lubią anonimowo szkodzić innym, ile jeszcze postów napiszesz, to już się robi nudne.

I dlaczego uważasz, że kogokolwiek obchodzi na kogo zagłosujesz : ).

PS Porozmawiaj ze swoim kierownikiem face to face : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 22:34
kc napisał(a):
~ napisał(a): ja do kościoła chodzę z całą rodziną ale na 100% ani ja ani nikt z mojej rodziny na Tego Pana nie zagłosuje !!!!!!!!!!!!!


Nie wiem do jakiego kościoła chodzisz, ale to kościół ludzi, którzy lubią anonimowo szkodzić innym, ile jeszcze postów napiszesz, to już się robi nudne.

I dlaczego uważasz, że kogokolwiek obchodzi na kogo zagłosujesz : ).

PS Porozmawiaj ze swoim kierownikiem face to face : ).


mam prawo się wypowiadać tutaj jak każdy, a co do kierownika to ja nie mam bo pracuję sam na siebie
Pozdrawiam serdecznie Cię i życzę wszystkiego dobrego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 22:58
~ napisał(a): ja do kościoła chodzę z całą rodziną ale na 100% ani ja ani nikt z mojej rodziny na Tego Pana nie zagłosuje !!!!!!!!!!!!!


Wolny wybór - każdy wybiera tego co bardziej lubi. Musi sobie tylko odpowiedzieć czy przypadkiem nie przez zwykłą zawiść?

A przy okazji i SLD i Platforma antyObywatelska były wybierane głosami rozmaitych pseudokatolików chodzących do kościoła. I będą się wpiekle smażyć za popieranie wrogów Kościoła Chrystusowego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza