Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Głosuj na Dariusza Filistyńskiego!

~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 23:07
~ napisał(a):
~ napisał(a): ja do kościoła chodzę z całą rodziną ale na 100% ani ja ani nikt z mojej rodziny na Tego Pana nie zagłosuje !!!!!!!!!!!!!


Wolny wybór - każdy wybiera tego co bardziej lubi. Musi sobie tylko odpowiedzieć czy przypadkiem nie przez zwykłą zawiść?

A przy okazji i SLD i Platforma antyObywatelska były wybierane głosami rozmaitych pseudokatolików chodzących do kościoła. I będą się wpiekle smażyć za popieranie wrogów Kościoła Chrystusowego!


Szanowni Państwo moim zdaniem w każdym komitecie wyborczym można znaleźć naprawdę wartościowych kandydatów, nie można nigdy mówić, że jak ten czy tamten jest z tego czy innego komitetu to jest od razu be albo super.
jeszcze raz pozdrawiam wszystkich tutaj piszących i niepiszących i zyczę codziennego uśmiechu na twarzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 23:11
jeśli spadną choć o połowę ceny pochówku itp. na cmentarzu to wtedy mogłabym się zastanowić czy zagłosować, w innym przypadku: nie ma opcji!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ojciec dyrektor niezalogowany
14 listopada 2014r. o 23:14
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): ja do kościoła chodzę z całą rodziną ale na 100% ani ja ani nikt z mojej rodziny na Tego Pana nie zagłosuje !!!!!!!!!!!!!


Wolny wybór - każdy wybiera tego co bardziej lubi. Musi sobie tylko odpowiedzieć czy przypadkiem nie przez zwykłą zawiść?

A przy okazji i SLD i Platforma antyObywatelska były wybierane głosami rozmaitych pseudokatolików chodzących do kościoła. I będą się wpiekle smażyć za popieranie wrogów Kościoła Chrystusowego!


Szanowni Państwo moim zdaniem w każdym komitecie wyborczym można znaleźć naprawdę wartościowych kandydatów, nie można nigdy mówić, że jak ten czy tamten jest z tego czy innego komitetu to jest od razu be albo super.
jeszcze raz pozdrawiam wszystkich tutaj piszących i niepiszących i zyczę codziennego uśmiechu na twarzy


...I na nadchodzące wybory niech was wszystkich błogosławi Bóg Wszechmogący Ojciec+Syn+Duch Św Amen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca niezalogowany
14 listopada 2014r. o 23:29
PanM napisał(a): Dariusz Filistyński czerpie z nieba natchnienie do tworzenia cen za pochówki.Ceny niebiańskie świadczą o " nadprzyrodzonej mocy ".Byle ludek z ulicy nigdy by czegoś takiego sam nie wymyślił.
Jeden pogrzeb to równowartość około 5 miesięcy pracy za kasą w markecie lub 8 miesięcy opiekunki z MOPS.

dziwne że w innym mieścinach można zmarłego godnie pochować za 4 tys. zasiłku pogrzebowego z ZUSu a w Bolesławcu "po pierwsze mieszkańcy" za chiny ludowe nie da rady!! Jeszcze człowiek może usłyszeć że niektórzy biorą pożyczkę żeby pochować bliskiego zmarłego! Kpina!
A sprawy podwyżek w przedszkolach (z lipca 2011roku) tej naszej wspaniałej radzie miasta i prezydentowi też nie zapomnę!
Pozdrawiam i obiecuję, że nie zagłosuję na nikogo kto do tej pory tam "siedział" :P :P :P !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 23:42
Witaj Przemo;)
Po pierwsze da się nie tylko za Chiny, po drugie to wybierz sobie tańszy zakład pogrzebowy, po trzecie wskaż takie miasto za 4 tys. gdzie prowadzono na cmentarzu tak duże prace inwestycyjne + kosztowne przygotowanie nowej części cmentarza do pochówku! I jeszcze wskaż aż tak zadbany i oświetlony.
Czekam na długą listę ;)
Myślisz że manna na nie spada z nieba, ty ekonomisto od 7 boleści? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pol niezalogowany
14 listopada 2014r. o 23:47
~Petent napisał(a): Głosujcie na Dariusza Filistyńskiego! Jest człowiekiem skromnym, uczciwym, pełnym wiary pomaga!

Raz miałem niestety nieprzyjemność spotkać tego człowieka. Nikomu nie życzę takiego krętacza na radnego !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~golo niezalogowany
14 listopada 2014r. o 23:52
~ napisał(a): Witaj Przemo;)
Po pierwsze da się nie tylko za Chiny, po drugie to wybierz sobie tańszy zakład pogrzebowy, po trzecie wskaż takie miasto za 4 tys. gdzie prowadzono na cmentarzu tak duże prace inwestycyjne + kosztowne przygotowanie nowej części cmentarza do pochówku! I jeszcze wskaż aż tak zadbany i oświetlony.
Czekam na długą listę ;)
Myślisz że manna na nie spada z nieba, ty ekonomisto od 7 boleści? :D

witaj podpisujący się"~" = filuś
leże i tarzam się ze śmiechu jak się pucujesz na tym forum desperacko próbując ratowac swoje duuupsko
:D :D :D cięzko oderwać dię od żłoba
i nie wyzywaj ludzi od "ekonomistów od 7 boleści", bo nie kazdy jest taki jak ty-tzn sa tez dobrze ekonomiści :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też tylda niezalogowany
14 listopada 2014r. o 23:54
A ja myślę , że po wyborach, gdy Filistyński nie będzie już radnym a daj Boże i kierownikiem cmentarza, to się to zmieni. I pochówek nie będzie już pretekstem do pobierania np."haraczu" w kwocie 561,60 zł za fikcyjne czynności ( poz 1,2 cennika opłat cmentarnych) przez administrację cmentarza. Myślę ,że nowa RM (inna od dotychczasowej) to radykalnie zmieni. I z tą intencją będę głosować tak aby zmienić dotychczasowy układ władzy w mieście, mając nadzieje ,że będzie nas więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza