Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kampania coraz bardziej brutalna
~Adam niezalogowany
14 listopada 2014r. o 12:31
A ja jestem nadwyraz spokojny o wynik wyborów. Nastroje ludzi budzą mój podziw. Praktycznie to co widzę na forum nie pokrywa się z realiami. Z dużym entuzjazmem przyjęli kandydaturę Zatylnego i to co ktoś napisał chcą zmian. Chcą bo przejadło im się 30 lat tych samych ludzi piastujących wysokie stanowiska. Twierdzą, że Gawron i Dutkowski też byli młodzi jak zaczynali, więc czemu nie Zatylny już nie taki młody. W moin prywatnym odczuciu po rozmowach z ludźmi odnoszę wrażenie, że każdy sobie poskładał na kogo odda głos, i wygląda na to, że szanse Dutkowskiego są nikłe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 12:48
http://www.otoboleslawiec.pl/news.php?id=87016
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pan niezalogowany
14 listopada 2014r. o 14:47
przypominam że o godz. 24.00 zaczyna się cisza wyborcza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marcin niezalogowany
14 listopada 2014r. o 14:49
właśnie, Gawron i dutkowski też kiedys zaczynali. Nikt się wójtem nie urodził. głos mial byc dla dutkowskiego, ale chyba trzeba dać szansę innym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 15:09
~pan napisał(a): przypominam że o godz. 24.00 zaczyna się cisza wyborcza


za złamanie grozi do 1 000 000zł. moja propozycja aby moderator zawiesił wszystkie fora na temat wyborów do końca ciszy tj. do miedzieli do godz. 21.00
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 15:09
~pan napisał(a): przypominam że o godz. 24.00 zaczyna się cisza wyborcza


za złamanie grozi do 1 000 000zł. moja propozycja aby moderator zawiesił wszystkie fora na temat wyborów do końca ciszy tj. do miedzieli do godz. 21.00
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 16:51
powodzenia Panie Zatylny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 17:23
~ napisał(a): za złamanie grozi do 1 000 000zł. moja propozycja aby moderator zawiesił wszystkie fora na temat wyborów do końca ciszy tj. do miedzieli do godz. 21.00


popieram

Zmoderowano 14.11.2014 godz.19:28 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza