Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kampania coraz bardziej brutalna
~mer niezalogowany
14 listopada 2014r. o 9:07
~zz napisał(a): Właśnie obiecuje gruszki na wierzbie, bo dokonaniami przez lata swojej działalności jako radny nie potrafi się pochwalić. Więc jak takiemu zaufać, że spełni te wyborcze obietnice? Pierwszy zaczął nagonkę na obecnego wójta, a jak tylko ktoś się zapyta o dokonania to zaraz jest na tym forum poniewierany


Prawda jest taka, że obecny wójt ma na pewno większe środki i możliwości do promowania się, Zatylnemu pozostało "rządzić" kampanią w necie i robi to za pomocą postów swoich i swojej rodziny, co widać na forum. Temat plakatów też podniesiony do najwyższej rangi aby uniknąć meritum o jego wiedzy i zaangażowaniu w dobro gminy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adel niezalogowany
14 listopada 2014r. o 9:12
~` napisał(a): Pan Zatylny - ten młody,dynamiczny przystojny twardziel to ten sam który zamknął swój sklep na Manchatanie w Bolcu i teraz buja się na Tirach za granicą?


no to rzeczywiście doświadczony - w siedzeniu w fotelu ;)

a serio to dobry biznesmen zarabia na swojej firmie, a dobry polityk ma poparcie społeczeństwa. Jako biznesmen blado co niestety dobrze nie wróży, a politycznie głosy na niego to obawiam się niestety po prostu tylko głosy "nie" dla obecnego wójta, bo jest jedynym kandydatem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 9:16
~ napisał(a): Jeżeli znasz cele to je przedstaw.
Nie jestem z rodziny Pana Ztylnego.Nawet nie jestem bliskim znajomym, jestem dobrym obserwatorem i mieszkańcem gminy.
To nie podstawówka. Jeśli dostałeś ulotkę od P. Zatylnego to je znasz. Jak wcześniej i wielu innych forumowiczów zapytuję o dokonania (jak ktoś gdzieś opisał, sprawdzam CV), by wiedzieć czy kandydat się nadaje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 9:21
jawor....jawor...jaworowi ludzie, co wy tu robicie... taka piosenka mi się przypomniała. ;) pozdro dla urzędu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 9:24
nie urzędnicy pozdrawiają rodzinę i kandydata Zatylnego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 11:22
szumi , szumi jawor , a mi sie nasuneła tez taka piosenka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 12:16
~zz napisał(a): Właśnie obiecuje gruszki na wierzbie, bo dokonaniami przez lata swojej działalności jako radny nie potrafi się pochwalić. Więc jak takiemu zaufać, że spełni te wyborcze obietnice? Pierwszy zaczął nagonkę na obecnego wójta, a jak tylko ktoś się zapyta o dokonania to zaraz jest na tym forum poniewierany


jeżeli jesteś radnym w opozycji i jest was miejszość i macie świetne pomysły pomysły kreatywne i bardzo dobre dla regionu któty reprezentuje to nie ma szans ich wdrożenia. Tak jak w rządzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piotr niezalogowany
14 listopada 2014r. o 12:28
a ja tam nikogo nie pozdrawiam, ale popieram zatylnego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza