Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Gdzie był radny Maciej Małkowski?"
~ niezalogowany
12 listopada 2014r. o 10:22
~ napisał(a): jak można pisać te wszystkie bzdury przecież ze te wszystkie rzeczy PKS,SZPITAL,DROGI POWIATOWE ITP odpowiedzialny jest powiat a co za tym idzie radni czyli także pan MAłkowski
Wybierzcie go a zobaczycie jak lotem pikującym w dół poleci Bolesławiec


MAŁkowski był radnym opozycyjnym ,próbkę jego aktywności masz w cytowanych protokołach.W POwiecie rządzi koalicja PO SLD,PSL. Wybierajcie dalej tych samych!.Co w komisji zdrowia Rady Powiatu zrobił Konopka?Postaw na Romanowych to z POpaprańcami zagryzą się.Czas na zmiany!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~STOP ROMANOM niezalogowany
12 listopada 2014r. o 10:27
ile anty-sportowy nauczyciel obecny Prezdent jeszcze będzie tutaj rządził !?? ludzie obudźcie się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 listopada 2014r. o 10:41


MAŁkowski był radnym opozycyjnym ,próbkę jego aktywności masz w cytowanych protokołach.W POwiecie rządzi koalicja PO SLD,PSL. Wybierajcie dalej tych samych!.Co w komisji zdrowia Rady Powiatu zrobił Konopka?Postaw na Romanowych to z POpaprańcami zagryzą się.Czas na zmiany!
Radny Konopka pokazał jak można brać diety i olewać obowiązki radnego podam przykłady, na 39 Komisji Zdrowia radny Konopka18 NIEOBECNOŚCI.Na 49 sesji 15razy NIEOBECNY ponadto na pozostałych sesjach prawie zawsze wychodził przed końcem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
12 listopada 2014r. o 11:32
brawo czas na zmiany idę głosować na Pana Macieja. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ola niezalogowany
12 listopada 2014r. o 11:42
Podoba mi się jak za każdym razem Małkowski punktuje Romana faktami. Szkoda że nie będzie mógł tego wyjaśnić w tv. No ale czego tu oczekiwać... Zauważcie, że Małkowski nie wyciąga Romanowi jego błędów dopóki sam Roman bzdur nie nagada. To jest właśnie klasa, której, wg mnie brakuje prezydentowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RADNY OPOZYCYJNY niezalogowany
12 listopada 2014r. o 13:18
~Malkon napisał(a): Z tego co obserwuję to mam do czynienia z tzw. bla blaniem. W odniesieniu do bolesławieckiego szpitala mam wrażenie że ta placówka medyczna zatrzymała się w miejscu. W wielu podobnej wielkości miastach a też i wielu mniejszych zwiększa się ilość wysoko specjalistycznych procedur medycznych. Nie wiem co stanowi o tym, że kobiety wolą rodzić poza Bolesławcem, że zabiegom chirurgicznym często wolimy się poddawać we Lwówku lub Lubaniu? Może Pan radny powiatu mi odpowie.

MOZE członek Zarządu albo starosta odpowiedzialny za szpital odpowie? ,kandydat ZB na prezydenta przedstawił swój program dla szpitala tam znajdziesz odpowiedż na postawione pytania.
PS. To ciągłe bla ,bla w co drugim twoim wątku zastąp rzeczowym argumentem.Czytaj artykuł z zrozumieniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mea niezalogowany
12 listopada 2014r. o 16:01
Miałam tę wątpliwą przyjemnośc obejrzeć ten wywiad. Buta i zarozumialstwo oraz agresja bijąca od naszego prezydenta była obrzydliwie porażająca. Szkoda, że zapomniał, że sprawuje stanowisko społecznego zaufania. Prezentuje sobą zarozumialstwo najwyższej klasy. Atakuje na lewo i prawo każdego. Dobrze, że w tym mieście znalazł się ktoś, kto ma mentalne cohones, aby dyskutować na argumenty. Brawo Panie Macieju! Roman, pora zejść ze sceny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Prezydenta niezalogowany
12 listopada 2014r. o 17:06
Gdzie był Małkowski? poczytaj tu prezydencie (jeszcze prezydencie) http://maciejmalkowski.pl/w-radzie-powiatu/
To najbardziej aktywny radny, bardziej aktywny niż Twoi razem wzięci!
To nie jest niewiedza, bo "pierwszy w mieście" wie wszystko. To po prostu nieudolna próba dokopania p. Maciejowi. Nie kupuje tego panie Roman!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego