Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Gdzie był radny Maciej Małkowski?"
3688
#Pynchoon nieaktywny
13 listopada 2014r. o 9:22
Kampania zbliża się ku końcowi a Pan Małkowski dalej nie zdołał przygotować i przedstawić swojego programu wyborczego (również Ziemia Bolesławiecka go chyba nie przygotowała).

Na stronie Pana Małkowskiego: http://maciejmalkowski.pl/kandyduje/ jest nadal tylko obietnica, że swoje założenia programowe rozwinie i uzasadni w trakcie kampanii, pytanie tylko której. Nie jest to zbyt poważne podejście do wyborców.

W mieście ludzie już mówią, że pewnie obecna koalicja oraz ZB już się dogadały odnośnie wspólnych rządów, zatem prezentowanie programu wyborcom jest zbędne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~OB. niezalogowany
13 listopada 2014r. o 9:41
Pynchoon napisał(a): Kampania zbliża się ku końcowi a Pan Małkowski dalej nie zdołał przygotować i przedstawić swojego programu wyborczego (również Ziemia Bolesławiecka go chyba nie przygotowała).

Na stronie Pana Małkowskiego: http://maciejmalkowski.pl/kandyduje/ jest nadal tylko obietnica, że swoje założenia programowe rozwinie i uzasadni w trakcie kampanii, pytanie tylko której. Nie jest to zbyt poważne podejście do wyborców.

W mieście ludzie już mówią, że pewnie obecna koalicja oraz ZB już się dogadały odnośnie wspólnych rządów, zatem prezentowanie programu wyborcom jest zbędne?


O jaką koalicję, bojarze chodzi?Prześledż wypowiedzi Małkowskiego i pisz pozew do sądu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
13 listopada 2014r. o 9:48
~OB. napisał(a): O jaką koalicję, bojarze chodzi?Prześledż wypowiedzi Małkowskiego i pisz pozew do sądu!


Co mi przyjdzie z prześledzenia wypowiedzi Pana Małkowskiego, czy powiedział gdzieś, że jego pełny program wyborczy (nie założenia tego programu) gdzieś można znaleźć? Ja programu nie znalazłem, jeśli wiesz gdzie go znajdę wrzuć link na forum.

Poza tym, o co mam pisać pozew do sądu, o to że nie ma programu, czy o to że ludzie mówią, że zapewne po wyborach powstanie podobna koalicja, jak miało to miejsce za czasów, gdy wiceprezydentem był Pan Małkowski?

O ile wiem nie jest to w tym kraju ani jedno ani drugie nie jest jeszcze nielegalne, a nie bardzo wierzę, że jedno z "ugrupowań" zdobędzie wystarczającą większość aby samodzielnie rządzić, choć oczywiście ostatecznie zdecydują wyborcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~glosuje na Macka niezalogowany
13 listopada 2014r. o 10:16
Te Pychoon slepy jestes? zalozenia sa najwazniejsze a rozwijal podczas licznych wywiadow w azarcie bolcu luzycach na spotkaniach. Pojecia nie masz o czym mowisz a na polityce znasz sie jak swinia na gwiazdach. Wyborcy zdecyduja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
13 listopada 2014r. o 10:29
~glosuje na Macka napisał(a): Te Pychoon slepy jestes? zalozenia sa najwazniejsze a rozwijal podczas licznych wywiadow w azarcie bolcu luzycach na spotkaniach. Pojecia nie masz o czym mowisz a na polityce znasz sie jak swinia na gwiazdach. Wyborcy zdecyduja.


Czyli Pan Małkowski programu nie miał i nie ma (a przynajmniej nie potrafił przedstawić swojego kompleksowego programu i oferuje wyborcom - poszukajcie sobie a może gdzieś coś najdziecie, pełen profesjonalizm, widać że na obietnicach wyborczych się zna).

Pan kandydat ma oczywiście jakieś założenia w formie populistycznych hasełek, bez żadnych konkretów, za które można go rozliczyć. Wiem, wiem, naiwnie wierzyłem, że taki program przedstawi, jestem łatwowierny i naiwny, jeszcze wierzę, że na obietnicy polityka można choć czasem polegać :-)

świnka, jeśli dobrze upieczona to biorę, czy to będzie kiełbasa wyborcza zamiast programu :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2014r. o 10:52
Pynchoon, coby Malkowski nie napisal nie powiedzial to i tak bylbys przeciw. Malkowski swoj program wyjasnial trzeba bylo sluchac. Ja sluchalem i glosuje na Niego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
13 listopada 2014r. o 10:59
~ napisał(a): Pynchoon, coby Malkowski nie napisal nie powiedzial to i tak bylbys przeciw. Malkowski swoj program wyjasnial trzeba bylo sluchac. Ja sluchalem i glosuje na Niego


Ależ oświeć mnie proszę, gdzie znajdę ów tajemniczy program, wklej proszę link do niego, chętnie go przeczytam, bo na chwilę obecną na stronie Pana Małkowskiego programu jak nie było tak i nie ma (i z przykrością powiem że chyba nie będzie).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2014r. o 11:04
Jedynie P. Maciej Małkowski ma szanse by wygrac z obecnym układem . Ma wykształcenie ,bezpartyjne ugrupowanie za sobą z odpowiednim zapleczem ,poznał na wskroś w czasie swojej pracy w urzędzie obecnych włodarzy... :/ Pomóżmy rozbić ten długoletni układ a póżniej rozliczajmy . Oczekiwałbym też jasnej deklaracji ,że nigdy ale to przenigdy nie wejdzie w układy z obecnie panującym i jego pachołkami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.