Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Gdzie był radny Maciej Małkowski?"
~ niezalogowany
13 listopada 2014r. o 11:08
Umiesz pisac wiec czytac chyba tez... Nie jestem Twoja sekretarka aby Ci wklejac. wszystkie wypowiedzi wywiady ktorych udzielal i rozwijal program sa wklejone na jego stronie. Poszukaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2014r. o 11:17
~ napisał(a): Jedynie P. Maciej Małkowski ma szanse by wygrac z obecnym układem . Ma wykształcenie ,bezpartyjne ugrupowanie za sobą z odpowiednim zapleczem ,poznał na wskroś w czasie swojej pracy w urzędzie obecnych włodarzy... :/ Pomóżmy rozbić ten długoletni układ a póżniej rozliczajmy . Oczekiwałbym też jasnej deklaracji ,że nigdy ale to przenigdy nie wejdzie w układy z obecnie panującym i jego pachołkami.


Masz rację ale aby tak się, trzeba by to powiedzieć z 7 ambon!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2014r. o 11:18
Masz rację ale aby tak się stało, trzeba by to powiedzieć z 7 ambon!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2014r. o 11:48
~ napisał(a): Masz rację ale aby tak się stało, trzeba by to powiedzieć z 7 ambon!


To chyba nie trudno przekonać naszych ksiezy , niech zauważa od kogo taca się wzbogaca :D ...Nie są przecież naiwni i nie będa "stawiac" na przegranego konia ... :P
A tak z ciekawosci ...jest w Bolesławcu ksiadz o poglądach ks.Tischera lub ks. Bonieckiego...czy raczej rydzykowate księzulki są ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2014r. o 13:09
"Ogródek Maryjny" przy placu Zamkowym z banerami "Forum Romanum" to przykład sojuszu "tronu i ołtarza" a gdzie wierni żyjący przecież w 21 wieku!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
13 listopada 2014r. o 13:16
~ napisał(a): Umiesz pisac wiec czytac chyba tez... Nie jestem Twoja sekretarka aby Ci wklejac. wszystkie wypowiedzi wywiady ktorych udzielal i rozwijal program sa wklejone na jego stronie. Poszukaj.


Czyli po prostu Pan Małkowski nie ma żadnego programu, jest kilka wywiadów, które są tylko wywiadami, a nie programem, samego programu zero. Tylko obietnice, że będzie inaczej, przy czym to inaczej nie oznacza lepiej dla mieszkańców, bo być może inaczej Pana Małkowskiego to jedynie zmiana warty przy korytku. To z pewnością obieca każdy polityk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 listopada 2014r. o 13:24
a małkowski byłes na obchodach 11 listopada czy co jest grane? prezydentem chcesz byc a patriotą nie jestes?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Daniel niezalogowany
13 listopada 2014r. o 13:32
Pynchoon napisał(a):
~ napisał(a): Umiesz pisac wiec czytac chyba tez... Nie jestem Twoja sekretarka aby Ci wklejac. wszystkie wypowiedzi wywiady ktorych udzielal i rozwijal program sa wklejone na jego stronie. Poszukaj.


Czyli po prostu Pan Małkowski nie ma żadnego programu, jest kilka wywiadów, które są tylko wywiadami, a nie programem, samego programu zero. Tylko obietnice, że będzie inaczej, przy czym to inaczej nie oznacza lepiej dla mieszkańców, bo być może inaczej Pana Małkowskiego to jedynie zmiana warty przy korytku. To z pewnością obieca każdy polityk.


Hej, żołnierzyku Cara... Ja znalazłem program Maciej na jego stronie kłamco! Uważnie czytałem jego wypowiedzi w telewizjach i czytałem w internecie. Wiem jaką ma wizję miasta, a na szczegóły przyjdzie czas. Maciek to pewna klasa i jakość i za tym też głosuję. Udowodnił to jako wiceprezydent, radny i człowiek ze stowarzyszenia które pomaga ludziom. A Twój Car co zrobił? miota się na lewo i prawo, przegrywa na argumenty, bije poniżej pasa. Ty jednak jesteś na to ślepy, bo zapewnie zasysasz z samorządowego koryta i moich podatków. Ale i na ciebie przyjdzie pora... uwierz mi, bo tylko Ci się wydaje, że anonimowy jesteś nawet jeśli napiszesz, że nie masz z Carem nic wspólnego to i tak tak nie jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza