Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski: Proszę, Przepraszam, Dziękuję
~czekista ze wschodu niezalogowany
14 listopada 2014r. o 23:54
Mam nadzieję ,że wygra Ziemia Bolesławiecka,skupiająca ludzi mądrych,nie 'zarażonych"polityką,już dojrzałych do przejęcia władzy ,w mieście i w powiecie.Niech to będzie koniec Platformy Samorzadowej jak i Kaczyńskiego Bis czyli Romana.Amen.Do dzieła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Felix niezalogowany
14 listopada 2014r. o 23:57
Maćku, co by nie było, wiem że pozostaniesz sobą bez względu na wynik. Fajnym gościem o szlachetnym sercu. Nie masz nic do stracenia. Życzę Ci sukcesu i wierzę w mądrość bolesławian!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Redford niezalogowany
15 listopada 2014r. o 9:05
Proszę, przepraszam, dziękuję. Jakbym czytał A. Kwaśniewskiego. Dobry przykład. Sądzę, ze p. Maciej tez ma przed sobą dwie kadencje. Coś być musi, do cholery, za zakrętem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 listopada 2014r. o 16:38
~czekista ze wschodu napisał(a): Mam nadzieję ,że wygra Ziemia Bolesławiecka,skupiająca ludzi mądrych,nie 'zarażonych"polityką,już dojrzałych do przejęcia władzy ,w mieście i w powiecie.Niech to będzie koniec Platformy Samorzadowej jak i Kaczyńskiego Bis czyli Romana.Amen.Do dzieła.

chyba nie mówisz o p. Zachar ;( bo takich jest więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 listopada 2014r. o 23:38
zolza26 - nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale lamiesz cisze wyborcza, a to jest karalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bociek niezalogowany
16 listopada 2014r. o 9:32
Maćku, jesteśmy z Tobą , Całą Rodziną. MUSISZ WYGRAĆ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 listopada 2014r. o 9:46
ot taka malutka ''rodzinna agitka'' :D
czyżby jakiś kolega czy ''wujek'' który w odpowiednim momencie przypomni o swoim ''poparciu'' ;)


Dopisane 16.11.2014r. o godz. 09:46:



Cisza wyborcza została zakłócona w wielu miejscach w Polsce
IAR | dodane 2014-11-15 (23:31)
udostępnij
AAA drukuj


Wybory samorządowe już w niedzielę! zobacz galerię
Wybory samorządowe już w niedzielę!
PAP / Leszek Szymański
opinie
Informacje o naruszeniu ciszy wyborczej napływają z wielu miejsc w Polsce. Głównie służby otrzymują zgłoszenia dot. niszczenia plakatów oraz wpisów wyborczych publikowanych w internecie.





Zgłoszenie z Sicienka dotyczyło wpisu, którego treść miała zachęcić do głosowania na jednego z kandydatów. Policjanci ustalają, czy rzeczywiście doszło do naruszenia ciszy wyborczej
falco napisał(a): ot taka malutka ''rodzinna agitka'' :D
czyżby jakiś kolega czy ''wujek'' który w odpowiednim momencie przypomni o swoim ''poparciu'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 listopada 2014r. o 10:14
~ napisał(a): zolza26 - nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale lamiesz cisze wyborcza, a to jest karalne.
ciszę wyborczą uchwalili ludzie niepoważni tacy jak ty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.