Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Maciej Małkowski: Dziękuję!
~ niezalogowany
17 listopada 2014r. o 22:51
Olek, po co te emocje? I nie martw się, nie biorę wypłaty z Twoich podatków. To Ty czytaj ze zrozumieniem i odrobina chociaż zaufania. Raz jeszcze Tobie powtarzam - nie mam i nie miałem z władzą nic wspólnego. To Ty jesteś ignorantem nie rozumiejąc na czym polega start w wyborach do sejmiku z list komitetu tworzonego at hot od kilku zaledwie miesięcy, gdzie i liczba mandatów na okręg jest mniejsza, a i konkurencja znacznie innego rodzaju, a co innego start do Rady Powiatu z list komitetu stowarzyszenia funkcjonującego w naszym mieście i regionie od kilkudziesięciu lat, z nazwiskiem wypromowanym przez tatę, z byciem zaledwie niepełne 4 lata temu na centralnej orbicie lokalnej władzy (zresztą dzięki zgodzie ówczesnego i obecnego prezydenta)... Zapytaj Oluś swojego idola, jak dostał niegdyś pracę w UM i z czyjego polecenia? Kto był wówczas u władzy? Kto zasiadał w ówczesnej Radzie Miasta i jakie pełnił funkcje? Czy przed zatrudnieniem p. Macieja w UM, w instytucji tej był etat, jaki objął p. Maciej, czy tworzono go na chybcika? Mało wiesz człowieku o panu Macieju i jego pierwszych krokach w lokalnej polityce, nie piej więc peanów. Twój idol przegrał i to jest fakt niepodważalny. Można się pocieszać zdobytymi procentami, ochać i achać... W sumie czterech innych kandydatów nie zdobyło tylu głosów, by pokonać Piotra Romana. CZTERECH na jednego i przegrali. Twój idol wśród nich... Wygrał mandat do powiatu, bo o to mu chodziło. I może Cię to zdziwi, ale szczerze mu gratuluję tego mandatu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 listopada 2014r. o 22:53
~ napisał(a): ... I sorki za przydługą pisaninę, ale "nawiedziło" mnie :)


O rzesz Ty ... w dupę sobie wsadź prawodawstwo i tą swoją matematykę , skoro wartość nabywcza złotówki z roku na rok spada. Inaczej mówiąc za tą samą ilość pracy możemy nabyć coraz mniej dóbr ( żywności ) ... z biegiem czasu. O urzędasach ( klakierach systemu ) w tej sytuacji oczywiście nie mówimy . Ci mają zawsze , wynika to z neoliberalnej doktryny.

O jakim matriksie mówisz bujający w obłokach chłopcze ? To właśnie tacy , jak Ty nie rozumieją systemu współczesnego niewolnictwa. Opieracie swe machinacje na krzywoprzysięstwie i tzw. wyborczej arytmetyce , waszym celem publiczna kasa , ale nie dobrobyt społeczeństwa ... a jeśli już, to własny :D

Nic nie jesteśmy winni powiadasz ... ... ... to spytaj na Twiterze Szczurka ... ile i komu ? Sądzę , że podobnie jak Roman mi , Szczurek Tobie również nie odpowie . A tymczasem dług publiczny według wyliczeń tego sprzedawczyka Balcerowicza wynosi już ponad ... wybacz , zakrztusiłem się ... z wrażenia . A ile brakuje w miejskiej kasie , bo nie chce mi się po Bipach szperać ?

No dobra , zasady powinny być proste : winien/ma . Kreatywną księgowość , jaką zdajesz się preferować Drogi Kolego, zostawmy banksterom.

Dobranoc.

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 listopada 2014r. o 23:00
a to wszystko wina Tuska ;)
i Żydów :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2014r. o 23:02
Panna, spokojnie. Ty o tym, że jest ogólnie syf i że toniemy - nie tylko Polska ale i pół świata, a ja - jak to jest w tym chorym systemie. Bo wcale go nie popieram, ba, brzydzę się tym wszystkim podobnie, jak Ty. Pytałeś jednak o tzw. zadłużenie, to opisałem Ci najprościej, jak umiałem, jak to wszystko funkcjonuje. Szukanie w BIPach da Ci tyle , co nic, bo BIP to też element systemu mającego zrobić z ludzi jeszcze głupszych niż są. I nie wściekaj się :) Gdyby zadłużenie, które pokazuje tzw. licznik Balcerowicza było takie groźne, to już dawno ktoś by się nim przejął. A najśmieszniejsze jest to, że zadłużenie owe pokazuje ten palant, który spowodował, że w ogóle tego typu zadłużenie powstało, a do tego - wraz z kolesiami - tak posterował gospodarką krajową, że przyrost tego zadłużenia jest nie do zatrzymania :)
Dobranoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 listopada 2014r. o 23:06
217 :)
''system ''możesz naprawić
Panny Ci się nie uda :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olek niezalogowany
17 listopada 2014r. o 23:14
do ~ To właśnie są ratuszowe lizusy, pomówić , napisać insynuacje i opluć. Do pięt nie dorastasz panu Maciejowi swoim zachowaniem. Zobacz jak on się zachował, a jak ty... Zawsze pozostaniesz anonimowym trutniem, który wypełza spod ziemi... Pan Maciej prawie doprowadził do drugiej tury, a raczej ludzie któzy go popierają. Tobie z tych nocnych stresów zaworki puściły. Same bzdury gadasz. Znam pana Macieja i zaczął pracę w UM przed 2000 rokiem, a ojciec jego został radnym w 2002 roku. No brawo!, syn urzędnik wciągnął na radnego ojca :) Coś Ci się w tej łepetynce pomyliło. Zapewne były kolego Macieja, a obecnie ratuszowy lizusie. Kiedyś odbierzesz swoją nagrodę... czekaj cierpliwie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 listopada 2014r. o 23:14
Taż ja się przecież nie denerwuję Kolego 217 :) Być może rację miał klasyk swego czasu mówiąc : okrucieństwo jest naszą powinnością wobec nędzników skazanych przez Boga JHWH.

Nie rzecz w tym , kto jakie ma na co szanse , a w tym , czy Ludzie władzy wiedzą co w trawie piszczy ? Bez silnego lokalnego szczebla , nie ma sensu mówić o silnej Ojczyźnie. Kampania za nami , mamy "nowych" włodarzy. Oby mieli na myśli interes publiczny , nie prywatny.

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2014r. o 0:35
falco napisał(a): a to wszystko wina Tuska ;)
i Żydów :D

...cyklistów, masonów, pedałów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.