Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

weterynarz

~ niezalogowany
20 listopada 2014r. o 10:43
Js jestem bardzo zadowolona z Łukasza Nadwodnego. Nie pamiętam ulicy na jakiej przyjmuje, ale powiem tak:jak się idzie w stronę cmentarza i ma się go po prawej stronie. Idzie się cały czas prosto aż do skrzyżowania. Skręca się w prawo. Znowu prosto i po lewej stronie będzie szyld WETERYNARZ to jest domek jednorodzinny.
Jak się dowiem jaki jest adres to napiszę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2014r. o 10:46
~ napisał(a): Js jestem bardzo zadowolona z Łukasza Nadwodnego.

ul. Lubańska 71
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pytający? niezalogowany
20 listopada 2014r. o 11:14
A ten z Piastów? Bo planuję w domu kota i nie wiem czy po sąsiedzku,bo blisko (mieszkam na Spokojnej) czy lepiej gdzieś indziej?
Jak z cenami w BC? Jest róznica ,czy ceny takie same czy są ździercy i normalni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
20 listopada 2014r. o 11:25
są lekarze i znachorzy,są z powołania i dla kasy, kiedyś taki jeden co dla kasy przejeżdzał koło mnie i nie miał czasu mi psa uśpić,ale mój mądry kochany pies olał go i sobie sam umarł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2014r. o 15:38
Tylko pan Piotr Klasa wspaniały doktor
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2014r. o 20:49
~pytający? napisał(a): A ten z Piastów? Bo planuję w domu kota i nie wiem czy po sąsiedzku,bo blisko (mieszkam na Spokojnej) czy lepiej gdzieś indziej?
Jak z cenami w BC? Jest róznica ,czy ceny takie same czy są ździercy i normalni?

o psa mojej siostry walczyli - i chyba się udało. Bo pies już macha ogonem ze szczęścia a sił już nie miał żeby przejść 100m. Naprawdę lekarze sercem ze swoimi pacjentami - szczerze polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6581
#sorebo nieaktywny
21 listopada 2014r. o 4:21
Witam,z Ul.Piaskowej czy Piastów ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZnowuJa niezalogowany
21 listopada 2014r. o 8:53
a pan Drozdowski?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.