Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Fajerwerki w Sylwestra

~ niezalogowany
3 stycznia 2015r. o 22:22
Strzelałeś czy na dźwięk odbezpieczenia gnata padli.Czekałeś na zmianę czy dotrwałeś do końca wachty ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2015r. o 22:34
~majętny Stef napisał(a):
~ napisał(a): Stefan ,a jak tam wysypisko ?Bez wtargnięć?


Tylko trzech Ukrów ,ale przegoniłem. Mówiła ,że ma syna, nie wierzyłem ,aż do teraz


Te majentny,rozumiem że tymi odebranymi od nurków puszkami to nie gardzicie..Da się wyciągnąć z wszystkim 5zł. na godz netto..?Jak często trzeba się logować i czy jest dobowy odczyt .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7471
#olaboga nieaktywny
8 stycznia 2015r. o 17:52
A kiedy ten Sylwester?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
9 stycznia 2015r. o 23:39
olaboga napisał(a): A kiedy ten Sylwester?

nie będzie bo jest żałoba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 stycznia 2015r. o 23:42
Załoba odgórna, nakazał głos FORUM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
9 stycznia 2015r. o 23:46
Żałoba i ch... zamknąć temat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 0:10
Pan FORUM, o KROLU! - tak juz juz. Juz zamykaja wątek. Rozkaz - wykonać.
Czy wy kurde zdjaecie sobie sprawę , że jesteście tak anonimowi jak gwiazdy szołłłłbiznesu??? I.P. i spokój.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2015r. o 1:56
za rok ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza