Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

POZ po 01.01.2015

~v... niezalogowany
2 stycznia 2015r. o 20:04
A ja dzisiaj byłam w kolejce do kardiologa....Na NFZ oczywiście.
Skierowanie z wiosny ubiegłego roku ale nie rejestrowali juz w tamtym roku bo wyczerpali limit...więc wiadomo wizyty były prywatne. Dzisiaj w kolejce ok.150 osobowej zostałam zarejestrowana pod koniec kwietnia 2015 r. Żeby byc zarejestrowanym w tym roku to tylko dzisiaj było to mozliwe!
Pozdrawiam pacjentów ,którzy wraz ze mną stali w tej długaśnej kolejce nie bacząc na zacinający deszcz przez 4 h.
Szkoda ,ze nie postawiono namiotu i aparatu do mierzenia ciśnienia.. :/ ...Moje normalne po lekach dzisiaj skoczyło na 200/110... ;( Pozdrawiam i życzę spokojnej nocki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 stycznia 2015r. o 21:11
NO tak żeby chorować trzeba mieć końskie zdrowie. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 stycznia 2015r. o 22:01
~ola napisał(a): Wy ktorzy mieszkacie w miastach macie chociaz jakis wybor w takiej sytuacji.A mieszkancy okolicznych gmin gdzie jest jeden osrodek zdrowia? Z takim cisnieniem jakie mialam dzisiaj mialam prawo do lizyty lekarskiej/ I co autobusem mam sie tluc na SOR? Maz w pracy, autobus czy bus z laski na ucieche.Pielegniarki i caly personel pomocniczy tez strajkuja?Malo im placa?siedza rzedem w rejestracjach i plotkuja A raz w tygodniu na Izbe przyjec do szpitala zeby zobaczyly jak praca wyglada. A lekarze no jest ;( ;( 1,5 etatu ale OSTATNIEGO KONTAKTU.

Takie placowki powinny miec zaplacone za konktetne wizyty !! !! !! a nie za zadeklarowanego pacjenta.Toby sie dopiero urwalo.
A Samorzady,Rady miast i gmin powinny rozwiazac umowy uzyczenia lokali na gabinety.A na wsiach tak wlasnie jest.Moze by zrozumieli ze sa dla nasa traktuja jak my dla nich.

Wysokie ciśnienie to zagrożenie życia - od tego jest pogotowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 stycznia 2015r. o 22:05
Nie marudźcie tyle. Rzućcie fajki, mycie zęby, ruszcie tyłki - zaoszczędzicie na lekarzach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2015r. o 0:38
Pozamykali poradnie dla dobra pacjentów . Szczyt bezczelności to mało powiedziane.

Zmoderowano 03.01.2015 godz.20:40 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2015r. o 14:45
Piszemy list do proboszczów. Poprosimy, żeby odczytano go w najbliższą niedzielę w ogłoszeniach duszpasterskich. Chcemy po prostu wytłumaczyć przeciętnemu pacjentowi, o co chodzi - mówi dr Andrzej Zapaśnik.

A później do spowiedzi - bo kłamią w żywe oczy:
"zamknęliśmy gabinety dla dobra pacjentów"

Zmoderowano 03.01.2015 godz.20:40 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
3 stycznia 2015r. o 14:55
~v... napisał(a):
Szkoda ,ze nie postawiono namiotu i aparatu do mierzenia ciśnienia.. :/ ...Moje normalne po lekach dzisiaj skoczyło na 200/110... ;( Pozdrawiam i życzę spokojnej nocki.
czyli biorąc pod uwagę lekki stres przed mierzeniem to od 30 do 40 możemy odjąć czyli przyjmijmy 160/80 czyli w normie,ja już od roku leków nie biorę 150/100 zażywam tylko potas który bardzo skutecznie obniża ciśnienie(żaden lekarz ci tego nie powie)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2015r. o 19:46
ja już od roku leków nie biorę 150/100 zażywam tylko potas który bardzo skutecznie obniża ciśnienie(żaden lekarz ci tego nie powie)

Ty klucz-nick długo nie pociągniesz na tym potasie. Palenie też lepiej rzuć. Nagrabisz sobie na zawał lub udar. I nie rób ludziom wody z mózgu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.