Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Psia Kość wstaje z popiołów
~Anulek niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 0:51
Super ! Bardzo się cieszę ;D i dziękuje przy okazji Panu który mnie uspokoił i doradził fachowo dobór karmy dla kotnej kotki :) miałam 6 zdrowych kociakow , i to takie prawdziwe ,,kluski'' wet był w szoku tak zdrowego miotu i dzięki poradą co do karmienia w czasie laktacji :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anulek niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 0:57
Przy ,,okazji'' może i dla kogoś to nie jest ,,info dnia'' ale dla osób posiadających zwierzaczki jest !! Co do trzymania zwierząt w sklepie ? A co rybki mieli co wieczór w woreczkach z wodą wynosić i męczyć ?? Chomiki i resztę pakować do kartonów czy jak ?? To jakiś popier**** zwyrodnialec bez odrobiny IQ podpalił sklep ze zwierzętami ... Ja uwielbiam ,, Psia kość'' mimo tego że mam kota :D ludzie tam mają podejście i wiedzę.. a nie jak Pani z TESCO sprzedaje karme na wage ale jakby się o co kolwiek zapytać to robi duże oczy i dziwi :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 stycznia 2015r. o 8:00
~witek napisał(a): Jak już to tryskacze :) ...i nie odbierać tego jako złośliwość :D

a może ''zraszacze'' :)


Zmoderowano 08.01.2015 godz.19:18 - powód: topposting (moderator)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 9:49
Rzygacze kurna ,nie spierajta sie chłopy bo nie mata o co a sklepikowi i właścicielom wysyłam dobrą energię ,niech was dobre bogi.

Zmoderowano 08.01.2015 godz.19:19 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miłośnik schabowego niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 10:54
Super ,ze staja na nogi ale sklep był przeciętny bez szału i polotu z brakiem elementarnej wiedzy o akwarystyce mam nadzieje że jeden z nich nadrobi wiedzę (na drugiego nie trafiłem)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewa niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 10:59
zgadza się , po co tu zabierasz głos , (...) !! Cieszymy się ,ze sklep bedzie juz czynny , a włascicielom zycze wszystkiego najlepszego w Nowym 2015 Roku .

Zmoderowano 08.01.2015 godz.19:19 - powód: złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4218
#zofka nieaktywny
8 stycznia 2015r. o 17:43
A ja będę tam właśnie, będę robiła zakupy dla moich pupili i Was o to proszę, dobrzy ludzie.Pozdrawiam. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 stycznia 2015r. o 21:24
To jasne,że będziemy tam kupować :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego