Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

WOŚP -- chwała czy porażka ?

~ niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 23:36
~CYSTO PRAWDA napisał(a): No co tam? Powtarzam pytanie: czy i gdzie w Bolesławcu zbierano kasę na WOŚP?[/c
Odpowiedz!!!
Tak w Bolesławcu zbierały do puszek dzieci ze szkół z gminy Warta Bolesławiecka można to sprawdzić, dzieci były z opiekunami!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 stycznia 2015r. o 23:52
http://bobrzanie.pl/2015/01/10/letowski/na-co-idzie-1-komu-warto-go-wplacac-i-dlaczego-nie-owsiakowi

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krystyna niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 0:22
~g napisał(a): Ktoś powiedział że miarą sukcesy jest ilość wrogów.
Myślę że to mądre słowa i całkowicie się z nimi zgadzam.
Wida c że Owsiak osiągnął wielki sukces


Szczera prawda, pomijając sukces finansowy, który jak zwykle jest ogromny i coraz większy. Komu jeszcze w Polsce udało się zaangażować większość społeczeństwa w akcję charytatywną? OWSIAK JEST WIELKI, a wszyscy malkontenci maluczcy.
To jet piękna akcja, a wy piszcie co chcecie i tak to nie ma wpływu na sukces tej wyjątkowej akcji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 11:35
Inicjatywa fajna wszystko super , tylko dostęp do nowoczesnego sprzętu czy leczenie to powinno państwo swoim obywatelom zapewnić , bo obywatele płacą masakryczne podatki i składki zdrowotne. A to jest kolejny podatek wyłudzony od obywateli pod hasłem ratujmy dzieci. Owszem sprzęt kupują itd , pomagają ale to nie tak powinno być. Ostatnio w telewizji wypowiadał się jakiś profesor na temat raka. Że w Polska jest tak do tyłu z leczeniem diagnozą , a najbardziej z wdrażaniem nowoczesnych metod leczenia raka że to się w głowie nie mieśći. Mówił że niektórym pacjentom nawet nie mówią żeby nie pogarszać ich rozpaczy bo widza że nie maja za co , zero możliwości. Więc ja się pytam należymy do UE niby tak cudownie dlaczego nie mamy możliwości i równego dostępu do tego typu leczenia jak inne kraje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 12:06
Virgo napisał(a): Witaj Klucz-nicku...Nie znamy się.Trudno jest mi ocenić Ciebie...nie wiem czy jesteś wartościowy czy nie. Jeden komentarz to zdecydowanie za mało, bym mogła ocenić .Jesteś człowiekiem , to wszystko co mogę napisać.Potrafisz pisać , obsługiwać komputer.
Ty posiadasz wyjątkowe zdolności. Jeden komentarz i już wystawiasz ocenę. Tak wyjatkowo uzdolnionych ludzi mam w Polsce bardzo , bardzo dużo. Czy z tego powodu w kraju jest dobrze ??
Pozdrawiam Ciebie :)
moja ocena odnosi się do wpisu pod kreską,przeczysz sama sobie.czyli strzelasz sobie w stopę,

Zmoderowano 13.01.2015 godz.20:24 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 12:14
to ile wczoraj zarobili?a ile wydali? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
12 stycznia 2015r. o 12:22
Ojcem Wielkiej Orkiestry jest Jerzy Owsiak .

Jakie były by losy tej akcji gdyby nie wsparła jej władza ?
W jakim celu władza wspiera wolontariat ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 15:22
~Krystyna napisał(a):

Szczera prawda, pomijając sukces finansowy, który jak zwykle jest ogromny i coraz większy. Komu jeszcze w Polsce udało się zaangażować większość społeczeństwa w akcję charytatywną? OWSIAK JEST WIELKI, a wszyscy malkontenci maluczcy.
To jet piękna akcja, a wy piszcie co chcecie i tak to nie ma wpływu na sukces tej wyjątkowej akcji.


Żadna prawda. Finansowo WOŚP z roku na rok zbiera mniej z powodu inflacji.
Pieniądz na przestrzeni 20 lat stracił dużo na wartości a waluta obca za którą kupuje się zagraniczny sprzęt poszła do góry.
Polacy z roku na rok propagandowo zarabiają więcej ale nie przeklada się to na zbiórkę.
Koszta organizacji imprezy rosną bo VAT wzrósł i ceny energii wzrosły.
Tak naprawdę w środku Europy te zebrane pieniądze to drobne w porownaniu z nakladami na organizację. Zresztą nawet bez tych nakładów to są drobne pieniądze.
Więcej w tym propagandy jak faktycznych zysków.
Nie wiem kim są ci anonimowi darczyńcy ale to też jest podejrzane.
Może to sam zarząd KGHMu i Orlenu wpłaca te pieniądze? Nikt tego nie wie, więc nie możecie zaprzeczyć.

JUREK MA WIELKIEGO :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza