Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kiedy na ziemi pojawił się człowiek ?

~ niezalogowany
2 lutego 2015r. o 11:40
~ napisał(a):
~ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
~Przemo przestań pleść! napisał(a): ...
Odpowiedzią jest tyko Bóg!!


No

'Oprócz genetycznie modyfikowanych Adamów i Ew przebywających w raju czyli sztucznie stworzonym obszarze,byli również 'humanoidzi",,,,itd, tak powinieneś zbudować to zdanie ,zgadzam się z twoimi wywodami ale błagam buduj zdania logicznie i prawidłowo bo to koszmar po prostu ,no bo jak można być "przebywającym w sztucznie stworzonego obszaru"? i to w dodatku w liczbie mnogiej i narzędniku? :D "polska język ,trudna język",,he he,he

w dużej mierze błędy wynikają z pośpiechu i automatycznego wprowadzenia słów przez system,ale cóż każdy ma swojego konika i go pasie ,filologia to nie moja bajka ,ale dzięki za naukę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2015r. o 12:31
Ta dyskusja z kosmitą Jezusem i genetycznie modyfikowanym Adamem powinna byc kontynuowana stacjonarnie - przy Tysiąclecia ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 lutego 2015r. o 12:41
No w latach trzydziestych ubiegłego tysiąclecia prowadzono tam eksperymenty na Ludziach. Wiem , bo moja Mama tam pracowała , jako sprzątaczka.

Postawię jeszcze raz pytanie : dlaczego Księżyc się nie kręci , co myślicie cwaniacy ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2015r. o 12:44
~ napisał(a): Ta dyskusja z kosmitą Jezusem i genetycznie modyfikowanym Adamem powinna byc kontynuow
ana stacjonarnie - przy Tysiąclecia
Gratuluję błyskotliwości. Powodzenia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2015r. o 13:20
Pannazdzieckiem napisał(a): No w latach trzydziestych ubiegłego tysiąclecia prowadzono tam eksperymenty na Ludziach. Wiem , bo moja Mama tam pracowała , jako sprzątaczka.

Postawię jeszcze raz pytanie : dlaczego Księżyc się nie kręci , co myślicie cwaniacy ?

Nie mam pojęcia. Ale chętnie bym się dowiedział.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 lutego 2015r. o 13:39
A proszę bardzo :) nie kręci się ponieważ to statek kosmiczny , na którym mieszkają bogowie. Najprawdopodobniej ci sami , co piramidy budowali . Chociaż nowoczesne teorie spiskowe twierdzą , że Jahwe miał brata Sathana . Stwórca się temu przygląda i pewnie również jak ja, jest zdziwiony :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2015r. o 13:51
Pannazdzieckiem napisał(a): A proszę bardzo :) nie kręci się ponieważ to statek kosmiczny , na którym mieszkają bogowie. Najprawdopodobniej ci sami , co piramidy budowali . Chociaż nowoczesne teorie spiskowe twierdzą , że Jahwe miał brata Sathana . Stwórca się temu przygląda i pewnie również jak ja, jest zdziwiony :D



Aaaaale bajdy :D Że też takie coś może przyjść ludziom do głowy :P :P :| :| :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
2 lutego 2015r. o 14:06
Pannazdzieckiem napisał(a): A proszę bardzo :) nie kręci się ponieważ to statek kosmiczny , na którym mieszkają bogowie. Najprawdopodobniej ci sami , co piramidy budowali . Chociaż nowoczesne teorie spiskowe twierdzą , że Jahwe miał brata Sathana . Stwórca się temu przygląda i pewnie również jak ja, jest zdziwiony :D


Piotrze - przysięgnij że piszesz to serio i podpisz własnym nazwiskiem.
Jeśli tak to sory.
Ja wysiadam z tego autobusa.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima