Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Białawoszara Miechunka niezalogowany
20 grudnia 2020r. o 14:36
Tylko prostak daje się sprowokować.
Nadzwyczaj szybko się wylogowałeś. To da się zrozumieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 grudnia 2020r. o 14:55
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawordzawa Rzeżucha niezalogowany
20 grudnia 2020r. o 15:07
Horus napisał(a): a mu właśnie wróciliśmy ze spacerku...
psiaki wybiegane ,my dotlenieni...

a tutaj? ...jak widzę kolejne ''popisy'' frustrata ...:]

i nagle oburzony że ktoś użył jego nazwiska...

przecież to skrajny ...izm ...sam je tutaj opublikował nawet z adresem a teraz jęczy...

pozwij go ...hahaha

bo jeśli o mnie chodzi to ''masz to jak w banku''

i zakwiczysz...Dopisane 20.12.2020r. o godz. 14:25:
~~Mlecznoróżowy Złocień napisał(a):
~~Szaroczarna Szydlica napisał(a): przecież to tchórz co tylko potrafi przy monitorku prowokować


A ja myślę, że rozważny człowiek i nie potrzebuje w swoim domu szpicla, co będzie trąbił o wszystkim na prawo i lewo. Takich ludzi się unika jak zarazy.


oto jak słowa prawdy zwyciężają ...
ale to też zapewne piszę ja ...;)

''szpicla''?
słuszne spostrzeżenie...:]

''zaraza''?...a cholera wie co by tu przyniósł zwłaszcza jak obcuje się a to na ''rampie ''z żulami a to poszukuje się swojego ''katharsis'' i z kim popadnie...

:]


Pannazdzieckiem w tym komentarzu prowokator narusza twoje dobra osobiste. Zrób screna przyda Ci się. Pozdrawiam. 4
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 grudnia 2020r. o 15:17
a jakie to ''dobra''?
zanim coś sklecisz dokształć się lub czytaj uważniej ...
wszystko to co tu poruszyłem to tylko to co sam pisał ...

to on pisał o swoich kumplach w tym o nurasie ''słoniu'' :]
to on opisywał swoje poszukiwania ''katharsis'' i w jakim miejscu prowadził te swoje ''poszukiwania''

to on nawet podał imię tej dzięki której te swoje ''katharsis'' chyba odnalazł ...
to on wręcz chełpił się tym na jaki to on ''napiwek'' się szarpnął...

wymieniać dalej?

masz coś do dodania forumowy ''mecenasie ''? :]

tylko pośpiesz się bo zaraz zaczynam oglądanie filmu ...

zresztą co tam ...poczytam później ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 grudnia 2020r. o 15:21
Horus napisał(a): :)


A co mnie qurwa interesi , że sobie pospacerowałeś . Ty mów bogu kiedy dam ci w pysk . Syna i kumpli nie trzeba mi do tego , żeby ciebie zglanować .

Kiedy bogu ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 grudnia 2020r. o 15:27
Pannazdzieckiem 45 min. temu ...........................................

Postów: 12984

W zasadzie to bym nie kopal Janusza , bo z natury łagodnym człowiekiem jestem , ale jeśli ktoś przegnie pałę , jak Janusz ... to kiedy ta rozprawa Janusz ?

I drugie pytanko , od kogo po rozprawie chciałbyś dostać w pysk po raz pierwszy ... od Radka , czy ode mnie ? Proponował bym , żeby ja , bo Radek jest silniejszy i już nie będę miał kogo walnąć


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 grudnia 2020r. o 15:33
~~Żółtawordzawa Rzeżucha napisał(a):
Horus napisał(a): a mu właśnie wróciliśmy ze spacerku...
psiaki wybiegane ,my dotlenieni...

a tutaj? ...jak widzę kolejne ''popisy'' frustrata ...:]

i nagle oburzony że ktoś użył jego nazwiska...

przecież to skrajny ...izm ...sam je tutaj opublikował nawet z adresem a teraz jęczy...

pozwij go ...hahaha

bo jeśli o mnie chodzi to ''masz to jak w banku''

i zakwiczysz...Dopisane 20.12.2020r. o godz. 14:25:
~~Mlecznoróżowy Złocień napisał(a):
~~Szaroczarna Szydlica napisał(a): przecież to tchórz co tylko potrafi przy monitorku prowokować


A ja myślę, że rozważny człowiek i nie potrzebuje w swoim domu szpicla, co będzie trąbił o wszystkim na prawo i lewo. Takich ludzi się unika jak zarazy.


oto jak słowa prawdy zwyciężają ...
ale to też zapewne piszę ja ...;)

''szpicla''?
słuszne spostrzeżenie...:]

''zaraza''?...a cholera wie co by tu przyniósł zwłaszcza jak obcuje się a to na ''rampie ''z żulami a to poszukuje się swojego ''katharsis'' i z kim popadnie...

:]


Pannazdzieckiem w tym komentarzu prowokator narusza twoje dobra osobiste. Zrób screna przyda Ci się. Pozdrawiam. 4


Zrobiłem :) Niech tylko TCHÓRZ piŚnie :D

Za Rycha też odpowie ...

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 grudnia 2020r. o 15:33
może jeszcze to że zbierzesz kumpli i zrobisz ze mnie ''pendolino''

biedaku intelektualny...:]

jesteś zagrożeniem dla ludzi normalnych...
ktos taki jak ty jest nieobliczalny w zachowaniu...bo co zrobisz jak wychlasz o jedno piwsko za dużo?

pisałeś że masz ''dyplom z 1000 lecia''
za szybko cię wypuścili nie kończąc leczenia...
a może po prostu uznali cię za przypadek nieuleczalny?

tym bardziej jesteś niebezpieczny...

sąd to oceni ...bo poprzednia nauczka nic cię nie nauczyła...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego