Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Olo niezalogowany
25 grudnia 2022r. o 15:32
~~Jasnopopielaty Bodziszek napisał(a): Czego to ludzie nie wymyślą.


A Jóska w dzieciaka wkręcili .Nie było wtedy badań DNA .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
8 lutego 2024r. o 16:47
Pączku nadziany różą!
Czy przez ciebie dupę mam dużą?
Pączku śliwką nadziany!
Czy przez ciebie mnie bolą organy?
Pączku nadziany budyniem, czy czymkolwiek jeszcze!
Czy przez ciebie w drzwiach się nie mieszczę ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Und niezalogowany
9 lutego 2024r. o 13:41
Czwartek tłusty
Dzień rozpusty
Doopa rośnie
Będzie znośnie
Nowy dres
To doopy kres
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
10 lutego 2024r. o 5:54
Byłem na Poczcie i jestem przerażony i załamany.
Wyobraźcie sobie, że zniknęły książki z przepisami siostry Anastazji, świątki, obrazki świętych, flagi, czapeczki narodowe, wuwuzele.
I skąd mam wiedzieć, że TU JEST POLSKA? Normalnie naród zdradził i wyrzekł się Boga, Jezusa i Matki Boskiej.
Co ten Tusk narobił?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Van niezalogowany
10 lutego 2024r. o 6:11
~~skorn napisał(a): Pączku nadziany różą!
Czy przez ciebie dupę mam dużą?
Pączku śliwką nadziany!
Czy przez ciebie mnie bolą organy?
Pączku nadziany budyniem, czy czymkolwiek jeszcze!
Czy przez ciebie w drzwiach się nie mieszczę ?


Przeciętny pączek ma od 300 do 400 kcal. Właśnie przeczytałem, żeby spalić 300 kcal wystarczy:
- 1h odkurzania
- 1h trzepania dywanów
- 3h zmywania naczyń
- 10h oglądania tv.
Z powyższych czynności w zasadzie wykonuję tylko ostatnią. Wobec czego oglądam tv do trzeciej w nocy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Szydlica niezalogowany
10 lutego 2024r. o 9:22
~~Jurko61 napisał(a): Byłem na Poczcie i jestem przerażony i załamany.
Wyobraźcie sobie, że zniknęły książki z przepisami siostry Anastazji, świątki, obrazki świętych, flagi, czapeczki narodowe, wuwuzele.
I skąd mam wiedzieć, że TU JEST POLSKA? Normalnie naród zdradził i wyrzekł się Boga, Jezusa i Matki Boskiej.
Co ten Tusk narobił?


No właśnie masz wiedzieć, że tu już nie ma Polski! Czyli Tusk zrobił zgodnie z planem. I będzie dalej robił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
10 lutego 2024r. o 15:05
~~Jurko61 napisał(a): Byłem na Poczcie i jestem przerażony i załamany.
Wyobraźcie sobie, że zniknęły książki z przepisami siostry Anastazji, świątki, obrazki świętych, flagi, czapeczki narodowe, wuwuzele.
I skąd mam wiedzieć, że TU JEST POLSKA? Normalnie naród zdradził i wyrzekł się Boga, Jezusa i Matki Boskiej.
Co ten Tusk narobił?

Byłam na poczcie 22 dni temu. Wysłałam list priorytetowy do północnych Włoch i jeszcze nie doszedł. Dojdzie, nie dojdzie, dojedzie, czy doleci, a może wcale nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatna Firletka niezalogowany
10 lutego 2024r. o 15:24
na poczcie brakuje tylko płodów rolnych
prasa jest
księgarnia(książki są ) słodycze są
i wiele innych artykułów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.