Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~ niezalogowany
19 lutego 2015r. o 20:18
jak sie przygotowujecie na wojne z rosja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
19 lutego 2015r. o 20:20
Pannazdzieckiem napisał(a):
Słownik Kopalińskiego :| , a co to takiego jest ? Matury nie mam , to mam prawo nie wiedzieć :D


Zapytaj falco, on myśli że wie, ale przecież też nie ma matury :) I jakoś ani troszkę nie widać, aby z niego korzystał. No chyba, że podpiera krzywy stół ;) hehe

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 lutego 2015r. o 20:21
dziwne ale ...powstrzymałem się od napisania o ''wypominkach '' czyli niczym innym jak ''zakupem odpustu'' dla duszy zmarłego a Ty napisałeś coś co właśnie nie jest niczym innym jak ''ofiarą''

kiedyś to była owca lub wół ,dzisiaj raczej żaden proboszcz ni przyjmie kury czy kopy jaj by się za zmarłego pomodlić...
;)
kościół dzisiaj to już nie jest ten sam kościół co przed laty ,kościół mający za główny cel ,ewangelizację...to bardziej instytucja obliczona na zysk wymierny a nie jakieś ''dusze'' które nic nie wnoszą... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
19 lutego 2015r. o 20:22
alter napisał(a):
Tak, nie jesteśmy doskonali. Myślę, że jednak nie można się tym usprawiedliwiać. Trzeba mieć "wzór" do naśladowania i do tego wzoru dążyć. :) i powtórzę, tym wzorem nie może być kamień, drzewo czy też złoty cielec.

I dążymy, ... ciągle potykając się, ale wstajemy podtrzymani ręką Boga i to jest nasze usprawiedliwienie.
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 lutego 2015r. o 20:23
alter napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
Słownik Kopalińskiego :| , a co to takiego jest ? Matury nie mam , to mam prawo nie wiedzieć :D


Zapytaj falco, on myśli że wie, ale przecież też nie ma matury :) I jakoś ani troszkę nie widać, aby z niego korzystał. No chyba, że podpiera krzywy stół ;) hehe


masz w sobie tyle odwagi by się spotkać ze swoimi świadectwami w ręku... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
19 lutego 2015r. o 20:24
gover napisał(a): W okresie swiat Bozego Narodzenia uslyszalem bardzo intrygujace, i niepokojace pytanie ksiedza. Czy tylko wierzycie w Boga, czy tez wierzycie Bogu?

Byliśmy w tym samym miejscu, słuchając tej samej homilii:)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
19 lutego 2015r. o 20:28
falco napisał(a):
masz w sobie tyle odwagi by się spotkać ze swoimi świadectwami w ręku... :D


Po stylu w jakim piszesz, a także po skromnej wiedzy jaką reprezentujesz, to masz jedno świadectwo w ręku. :) hehe


Dopisane 19.02.2015r. o godz. 20:28:

~Iza napisał(a): I dążymy, ... ciągle potykając się, ale wstajemy podtrzymani ręką Boga i to jest nasze usprawiedliwienie.
:)


Wiesz, z pewną analogią... każdy krok na szlaku zbliża nas do szczytu :) Jednak podążamy szlakiem, aby dojść do celu, nie dla samego chodzenia ;) Idziemy przez życie z Wiarą, aby spotkać się z Bogiem.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 lutego 2015r. o 20:29
Nie ma . I w tym jest problem Egoisty. Jeszcze raz Alterowiczu , zapraszam Cię na piwo, obiecuję , że trzaskać po gębie nie będę. Z natury nie jestem taki zły , tylko buńczuczny :D Mam tylko trzy Autorytety i szpeców od ortografii nie ma na tej liście :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza