Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

2900
#falco nieaktywny
19 lutego 2015r. o 20:30
czym bardziej się wspinasz tym boleśniej upadniesz...
mnie to nie przeszkadza ...
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
19 lutego 2015r. o 20:33
Pannazdzieckiem napisał(a): obiecuję , że trzaskać po gębie nie będę


hehehe dobre :) Akurat o to się nie martwię. Umawiam się na piwko, po to aby spędzić fajnie czas, nie po to aby toczyć światopoglądowe boje :) Umawiaj się z przyjacielem falco!

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
19 lutego 2015r. o 20:36
alter napisał(a):
Wiesz, z pewną analogią... każdy krok na szlaku zbliża nas do szczytu :) Jednak podążamy szlakiem, aby dojść do celu, nie dla samego chodzenia ;) Idziemy przez życie z Wiarą, aby spotkać się z Bogiem.

Powiedziałabym raczej, że maszerujemy dość gromadnie, ale razem z Bogiem, bo sami możemy sobie guza nabić ;), a u celu jesteśmy sam na sam z Bogiem.

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
19 lutego 2015r. o 20:39
E napisał(a): Byliśmy w tym samym miejscu, słuchając tej samej homilii:)

Milo mi. Mysle, ze te slowa zostaly wypowiedziane,(jesli mnie pamiec nie zawodzi) poza homilia. Ksiadz chyba nie byl z naszej parafii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
19 lutego 2015r. o 20:39
~Iza napisał(a): ale razem z Bogiem


To oznacza ani mniej, ani więcej że "idziemy z Wiarą" ;) Więc pełna zgoda :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
19 lutego 2015r. o 20:46
gover napisał(a):


Pozwolisz, że zadam Ci pytanie i przepraszam jeśli będzie nie na miejscu.
Wierzysz Bogu, a nie ma w Tobie radości, przynajmniej bardziej odczuwa się "zimno", dlaczego ?
Zawsze się radujcie, nieustannie się módlcie! W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie.

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
19 lutego 2015r. o 20:52
GosiaM napisał(a): Wierzysz Bogu, a nie ma w Tobie radości, przynajmniej bardziej odczuwa się "zimno", dlaczego ?


Może to kwestia słowa pisanego? Może to tylko mylne wrażenie? Myślę sobie, że panne też można odbierać nie całkiem takim jakim jest naprawdę :) Tutaj klnie jak szewc, wyzywa, a może być życzliwym człowiekiem. Tylko dlaczego ludzie na forum robią z siebie "kogoś innego" :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 lutego 2015r. o 20:54
alter napisał(a): ... Umawiaj się z przyjacielem falco!


Nie ma czasu . Betoniara nie daje Mu żyć :D

No dobra ... słuchajcie , a może byśmy zrobili jakieś takie nie formalne zebranie Bolecnautów. Chętnie poznał bym Virgo , Izę , Klucznika , Biedaka ( chociaż w tym przypadku , to może być nie możliwe ) Govera , Stefana ... i Ciebie Alterowiczu też :)

Dobrej nocy Wam życzę :)

Ps. Moderatorze , to może Ty dasz się namówić na piwko ? :D Z Hegemonem też piwa nie piłem , ale obaj uczestniczyliśmy w bardzo smutnym dla nas obydwu zdarzeniu ;(

To co robię , myślę i piszę jest nie dla Mamona , a ku chwale Stwórcy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza