Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 lutego 2015r. o 19:48
alter napisał(a): ...
Tak, nie jesteśmy doskonali. Myślę, że jednak nie można się tym usprawiedliwiać. Trzeba mieć "wzór" do naśladowania i do tego wzoru dążyć. :) i powtórzę, tym wzorem nie może być kamień, drzewo czy też złoty cielec.


No wreszcie mówisz coś rozsądnego Złotousty. Mojżesz też był wqurwiony. Do tego stopnia , że Mu trzecia tablica spadła i się potłukła. I nie wiadomo jak brzmiały następne przykazania. Wiadomym natomiast jest , że KK podzielił pierwsze. Żadnych cielców. I w tym świetle antyklerykalizm Papugi , jest jak najbardziej uzasadniony. A wiara pozostaje :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
19 lutego 2015r. o 19:50
falco napisał(a): chętnie niejeden z was chciałby być może krzyż wypalać na czole ''ateisty'' :D
czasy stosów, posądzeń o czary ,rzucanie uroków itp.już bezpowrotnie minęły i o ich powrocie możecie jedynie pomarzyć ;)


Niektórzy zarzucają innym ciemnotę, a sami żyją jeszcze w jaskini przy ognisku i z kamienną maczugą. Wierzą w drzewo, kamień i złoty cielec. Pisząc prostym słowem mówionym. :) hehe

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 lutego 2015r. o 19:56
''Wierzą w drzewo, kamień i złoty cielec. ''

wiara w ''złoty cielec''?a może ''złotego cielca''?

wiesz o czym piszesz?...co to jest?...co może nim być?
chyba nie bardzo...wolisz zajmować się czyimś ''ateizmem'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
19 lutego 2015r. o 20:00
falco napisał(a):
wiara w ''złoty cielec''?a może ''złotego cielca''?


Prosty człowieku, użytkowniku torrentów, ty używasz ten słownik Kopalińskiego? Bo jakoś tego nie widać. :) Ty już nie jesteś w stanie niczego się nauczyć. Żal mi cię.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 lutego 2015r. o 20:07
heh..zamiast się odnieść do tego o co zapytałem wracasz w swoje ''ramki'' co oczywiście jest w twoim przypadku ,wyrazem ''chrześcijańskiej dobroci i poszanowania bliźniego'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
19 lutego 2015r. o 20:13
alter napisał(a): Wierzą w drzewo, kamień i złoty cielec.

Wlasnie, wtedy skladali ofiary, aby wymusic na tych bostwach dzialanie zgodne zmotywem skladania ofiar. Dzisiaj, smiem twierdzic, rowniez wiekszosc wierzacych ofiaruje dobre uczynki, modlitwy, i posty, aby wymoc na Bogu takie czy inne dzialanie. A Bog jest wolny. Postepuje wg Swoich odwiecznych planow w stosunku do nas, ktorych do konca nie jestesmy w stanie zrozumiec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 lutego 2015r. o 20:15
alter napisał(a): ...
Prosty człowieku, użytkowniku torrentów, ty używasz ten słownik Kopalińskiego? Bo jakoś tego nie widać. :) Ty już nie jesteś w stanie niczego się nauczyć. Żal mi cię.


I po dyskusji ;( A szkoda , lubię dyskutować i uczyć się.
Wymiana myśli Drodzy Państwo , to podstawa. Bóg nie po to dał nam inteligencję , abyśmy z niej nie korzystali :)

Słownik Kopalińskiego :| , a co to takiego jest ? Matury nie mam , to mam prawo nie wiedzieć :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
19 lutego 2015r. o 20:17
gover napisał(a): Dzisiaj, smiem twierdzic, rowniez wiekszosc wierzacych ofiaruje dobre uczynki, modlitwy, i posty, aby wymoc na Bogu takie czy inne dzialanie.


A to mnie zaciekawiło! Myślisz, że można na Bogu coś wymusić? Myślisz, że ktoś może tak myśleć?

A ja myślałem, że można Boga tylko o coś prosić :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza