Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Pożółkła Rezeda niezalogowany
17 listopada 2019r. o 23:04
skorn napisał(a):
~~Miedziana Cebula napisał(a): no nie dwóch bisnesmenów od betoniarek spotkało się w sądzie w sprawie ?


Biorąc pod uwagę charakter sprawy i wydany "wyrok", sędzia musiał mieć niezły ubaw. : )


fajnie że wpadłeś chociaż ja akurat ruszam do łóżeczka

oby kiedyś z ciebie nie miał kolejnego ''ubawu'' ;)


''skorn napisał(a):
Po pierwsze:
Przestań się mądrować, bo pojęcia to Ty nie masz. To że jesteś moderatorem, nie czyni Cię automatycznie dobrym moderatorem.
Najlepszą weryfikacją moderatora jest ocena jego pracy przez użytkowników forum, a nie własne zdanie o sobie.



Pojęcie mam i to dość spore (nie pisałem wcale, że jestem dobry), a czy jestem w tym dobry, to już nie Twoja sprawa, bo od oceny moderatorów jest admin, a nie użytkownik forum.

skorn napisał(a): Po drugie:
Regulamin jest do bani, skoro umożliwia nieuzasadnioną ingerencję w wypowiedź, tak więc nie powoływałbym się na niego, jako że stoi w sprzeczności z konstytucyjną wolnością słowa. ; )''

i niedługo po tym (daty są dostępne ) dostałes bana ...nie na długo ale dostałeś a w uzasadnieniu napisano ''kłamstwa''

zaprzeczysz?

na dobranoc abyś miał nad czym myśleć napiszę ci że w moim ipeenku jest dowód na to byś i ty tu kiedyś przepraszał ...dla ułatwienia abyś się nie spocił napiszę ci abyś zwrócił uwagę na to co pisałeś ''po drugie''

jednego mam z głowy ...teraz pod własnym nickiem nikogo już nie obrazi ...
chcesz być tym drugim?

spokojnej nocy korniszonie :)



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielona Dalia niezalogowany
18 listopada 2019r. o 1:33
ja też przepraszam
przepraszam zdrajce donosiciela judasza iskariote wszystkie psy bezdomne głodne i skundlone przepraszam szczury śmierdzące kanałowe przepraszam duże i drobne robactwo karaluchowate i gnidy ludzkie przepraszam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 listopada 2019r. o 5:12
skorn napisał(a):
~~Miedziana Cebula napisał(a): no nie dwóch bisnesmenów od betoniarek spotkało się w sądzie w sprawie ?


Biorąc pod uwagę charakter sprawy i wydany "wyrok", sędzia musiał mieć niezły ubaw. : )


To możliwe , ale zachował kamienną twarz . Mógłbym rzucić nazwiskiem Sędziego , ale nie mam autoryzacji . Jest jednak wysoce prawdopodobne , że Pan Sędzia pośmieje się jeszcze w duchu z naszego forumowego celebryty bez imienia . Wszak jego ipeenek zawiera określenie " dureń i hipokryta " Twego autorstwa Młody Padawanie :)

Wal jak w dym , kiedy dostaniesz pozew :D Mam przygotowane materiały , z których nie skorzystałem , być może Tobie się przydadzą :D

Ja za stary już jestem , żeby się z tempakiem kłócić ...

~~Pożółkła Rezeda napisał(a): ...

jednego mam z głowy ...teraz pod własnym nickiem nikogo już nie obrazi ...
chcesz być tym drugim?

spokojnej nocy korniszonie :)





Grafomanie Pieprzu ( iniciały GP ), jak zwykle dużą literą , przez szacunek dla adwersarza.

Jeszcze długo nie będziesz miał mnie Pan , panie Januszu z głowy :) Panny bywają zawzięte. A ja szczególnie nie toleruję sku ...stwa z pod tyldy. Jak skończy się cały ten cyrk z przeprosinami , to opublikuję moje oświadczenie złożone na rozprawie .

I oficjalnie oświadczam , jeśli ktokolwiek z Bolecnautów , albo Bolecnautek będzie miał jakiekolwiek kłopoty z GP ... walcie jak w dym :)

No , Tamara właśnie wyszła ... już myślałem , że nie wytrzymam :D
Wieczorem Swietłana i znowu ostre chlanie ... mogę zapomnieć o obowiązkach ... tak więc :

dzień piąty :

Ja , niżej podpisany , Piotr Różański, oświadczam publicznie , że przepraszam osobę o nicku " Falco " za znieważające słowa , których użyłem wobec niego w trakcie prowadzenia różnego rodzaju dyskusji na forum Bolec.info


Piotr Różański , alias Pannazdzieckiem

Nota bene , to ja zaproponowałem Sędziemu powyższy tekst i zaakceptował. Chciałem w tekście wstawić pańskie nazwisko , aleś pan nie wyraził zgody . No i teraz muszę jakieś falco przepraszać , nie człowieka :D

Miłego GP :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkła Rezeda niezalogowany
18 listopada 2019r. o 6:46
Pannazdzieckiem napisał(a):
skorn napisał(a):
~~Miedziana Cebula napisał(a):
Biorąc pod uwagę charakter sprawy i wydany "wyrok", sędzia musiał mieć niezły ubaw. : )




To możliwe , ale zachował kamienną twarz . Mógłbym rzucić nazwiskiem Sędziego , ale nie mam autoryzacji .
a kto ci udzielił tej całej ''autoryzacji'' kiedy rzucałeś tu na prawo i lewo imionami po których otrzymałeś odpowiednią z mojej strony odpowiedź ?



Wszak jego ipeenek zawiera określenie " dureń i hipokryta " Twego autorstwa Młody Padawanie :)


jego autorstwa jest też określenie ''złodziej'' i coś tam o emerytach ...

Wal jak w dym , kiedy dostaniesz pozew :D Mam przygotowane materiały , z których nie skorzystałem , być może Tobie się przydadzą :D


jak pisałem wcześniej skorn jest nieszkodliwy a raczej zabawny toteż ma u mnie ''fory''


Ja za stary już jestem , żeby się z tempakiem kłócić ...

z''tempakiem'' ? :]
ale przegrałeś i teraz możesz jęczeć ...



Jeszcze długo nie będziesz miał mnie Pan , panie Januszu z głowy :) Panny bywają zawzięte. A ja szczególnie nie toleruję sku ...stwa z pod tyldy. Jak skończy się cały ten cyrk z przeprosinami , to opublikuję moje oświadczenie złożone na rozprawie .

ja już od dawna mam cię ''z głowy'' :] jako kto będziesz tu obrażał ?
bo jako ''panna ''tego tu już nie zrobisz ...



dzień piąty :

Ja , niżej podpisany , Piotr Różański, oświadczam publicznie , że przepraszam osobę o nicku " Falco " za znieważające słowa , których użyłem wobec niego w trakcie prowadzenia różnego rodzaju dyskusji na forum Bolec.info


Piotr Różański , alias Pannazdzieckiem

Nota bene , to ja zaproponowałem Sędziemu powyższy tekst i zaakceptował. Chciałem w tekście wstawić pańskie nazwisko , aleś pan nie wyraził zgody . No i teraz muszę jakieś falco przepraszać , nie człowieka :D

dżizes...on zaproponował coś sędziemu ...hahahahaha
po raz kolejny łżesz ...

a przepraszać musisz Falco bo Falco obrażałeś ...

opublikuje ''oświadczenie ''
już drżę ...

ale jeszcze raz ....jak skończy się ten ''cyrk'' z przeprosinami z tobą w roli głównej to po raz kolejny ci to piszę - omijaj mnie szerokim łukiem - bo jak po raz kolejny przegniesz ja się nie zawaham ani chwili byś po raz kolejny stanął ''przed Temidą '' o której tak właśnie pisałeś przed rozprawą a która odpowiednio cię potraktowała ...

śmieszne są te twoje ''apele'' do bolecnautów i bolecnautek i gwarantowanie im tej swojej ''pomocy''
sobie nie potrafiłeś ...hahahaha



dzień piąty przeprosin odnotowany ,zaksięgowany bo to wiesz ...przegniesz pałkę i będzie dowód że już raz przepraszałeś ...:]

masz farta gościu że się zlitowałem nad tobą i wykreśliłem co nie co z kartki którą podałem sędziemu ...
czy tak nie było?
stałeś przed nim jak zbity pies ,ledwo cię słyszał kiedy głos ci się łamał ...chciałeś go brać na litość ? :]

wracając na chwilę od oświadczenia- dzisiaj - gdybym czegoś nie skreślił - płacił byś ememowi za to co tu publikujesz ale mnie osobiście wystarcza...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszara Funkia niezalogowany
18 listopada 2019r. o 12:16
https://www.money.pl/gospodarka/ozusowanie-umow-zlecen-pis-funduje-program-500-minus-6446034733655681a.html

narzucimy więc podatki jakich nie płacił nikt
niech skarbówka wali wali do drzwi ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszara Budleja niezalogowany
18 listopada 2019r. o 12:18
falcoisaura z telenoweli naucz się nieuku cytować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowa Leszczyna niezalogowany
18 listopada 2019r. o 12:19
~~Bladozielona Dalia napisał(a): ja też przepraszam
przepraszam zdrajce donosiciela judasza iskariote wszystkie psy bezdomne głodne i skundlone przepraszam szczury śmierdzące kanałowe przepraszam duże i drobne robactwo karaluchowate i gnidy ludzkie przepraszam


hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszara Funkia niezalogowany
18 listopada 2019r. o 13:01
https://wiadomosci.wp.pl/beata-szydlo-i-reportaz-w-tvn-znamy-kulisy-wizyty-w-rytlu-zawalily-sluzby-6447374643365505a

gangsterzy i pis. Bardzo ciężko jest ich rozróżnić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza