Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 listopada 2019r. o 3:56
~~Burawy Żywotnikowiec napisał(a): dlatego się nie loguje tylko chowa po krzakach
a może jest zbanowany?HAHAHAHA


Jakieś tam falco to pół biedy , o człowieka chodzi . Psy na nim wieszacie , a to dobry człowiek jest , tylko jeszcze o tym nie wie :D

... puk , puk panie Januszu , nędzny prowokatorze . Dzisiaj dla odmiany Swietłana i ostre chlanie , żeby nie zapomnieć przepraszam już teraz :

dzień szósty :

Ja , niżej podpisany , Piotr Różański, oświadczam publicznie , że przepraszam osobę o nicku " Falco " za znieważające słowa , których użyłem wobec niego w trakcie prowadzenia różnego rodzaju dyskusji na forum Bolec.info


Piotr Różański , alias Pannazdzieckiem

Miłego GP i nie ruszaj moich nieżyjących już Przyjaciół , bo cierpliwość qurwa może mi się skończyć.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółty Cypryśnik niezalogowany
19 listopada 2019r. o 5:11
Pannazdzieckiem napisał(a):

dzień szósty :

Ja , niżej podpisany , Piotr Różański, oświadczam publicznie , że przepraszam osobę o nicku " Falco " za znieważające słowa , których użyłem wobec niego w trakcie prowadzenia różnego rodzaju dyskusji na forum Bolec.info


Piotr Różański , alias Pannazdzieckiem

Miłego GP i nie ruszaj moich nieżyjących już Przyjaciół , bo cierpliwość qurwa może mi się skończyć.


Panna te przeprosiny to z szacunkiem .
Co ty masz jakąś wyłączność na pamięć o Sentim ? przestań straszyć bo mi się qrwa cierpliwość do ciebie może skończyć I pójdziesz garować do pierdla .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkła Rezeda niezalogowany
19 listopada 2019r. o 6:39
:]
niezłą sieczkę trzeba mieć we łbie by takie bzdety tu produkować o czwartej nad ranem ...
i jeszcze o Sentinelu pisać jako o ''przyjacielu''
o którym jego żonie się pisało że ''brakowało mu miłości'' ...
jak to skomentowała swego czasu niejaka ''kc'' ?
ano coś w typie ''dzisiaj szybciej byś dostał od niego po mordzie''

a co do ''rycha''
nie znam i nie poznam człowieka bo według info zamieszczonego tu wcześniej wspomniany osobnik ''zszedł'' i raczej nikt tu o tej ''płomiennej przyjaźni '' się więcej nie dowie ...
wiemy tylko tyle że ''czekając na psy' chlał a później spał z panną ...no,no....
no cóż ...w ramach tolerancji nie będę takich zachowań komentował ...:]


odnotowane ...dzień szósty a więc jeszcze jeden dzień i poznamy tą obiecaną treść oświadczenia sądowego ...
przyznam że nie wiem o co z tym chodzi bo do wygłoszenia jakiegoś ''orędzia'' sędzia nie dopuścił ale z pewną niecierpliwością czekam na te ''objawienia''


jedni chleją ze ''swietłanami'' a inni - w tym ja -po kawce jadą do pracy ...
a więc do później ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwony Maczek niezalogowany
19 listopada 2019r. o 9:40
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Burawy Żywotnikowiec napisał(a): dlatego się nie loguje tylko chowa po krzakach
a może jest zbanowany?HAHAHAHA


Jakieś tam falco to pół biedy , o człowieka chodzi . Psy na nim wieszacie , a to dobry człowiek jest , tylko jeszcze o tym nie wie :D

... puk , puk panie Januszu , nędzny prowokatorze . Dzisiaj dla odmiany Swietłana i ostre chlanie , żeby nie zapomnieć przepraszam już teraz :

dzień szósty :

Ja , niżej podpisany , Piotr Różański, oświadczam publicznie , że przepraszam osobę o nicku " Falco " za znieważające słowa , których użyłem wobec niego w trakcie prowadzenia różnego rodzaju dyskusji na forum Bolec.info


Piotr Różański , alias Pannazdzieckiem

Miłego GP i nie ruszaj moich nieżyjących już Przyjaciół , bo cierpliwość qurwa może mi się skończyć.




ja też przepraszam
przepraszam zdrajce donosiciela judasza iskariote wszystkie psy bezdomne głodne i skundlone przepraszam szczury śmierdzące kanałowe przepraszam duże i drobne robactwo karaluchowate i gnidy ludzkie przepraszam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitna Hortensja niezalogowany
19 listopada 2019r. o 18:20
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Burawy Żywotnikowiec napisał(a):


Piotr Różański , alias Pannazdzieckiem

Miłego GP i nie ruszaj moich nieżyjących już Przyjaciół , bo cierpliwość qurwa może mi się skończyć.



Panna te przeprosiny to z szacunkiem .
Co ty masz jakąś wyłączność na pamięć o Sentim ? przestań straszyć bo mi się qrwa cierpliwość do ciebie może skończyć I pójdziesz garować do pierdla .


ciekawe zestawienie dwóch jakże różnych postów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Irga niezalogowany
19 listopada 2019r. o 20:00
pis to łupież-ca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnogranatowa Trytoma niezalogowany
19 listopada 2019r. o 22:11
~~Miedzianoczerwony Maczek napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Burawy Żywotnikowiec napisał(a): dlatego się nie loguje tylko chowa po krzakach
a może jest zbanowany?HAHAHAHA


Jakieś tam falco to pół biedy , o człowieka chodzi . Psy na nim wieszacie , a to dobry człowiek jest , tylko jeszcze o tym nie wie :D

... puk , puk panie Januszu , nędzny prowokatorze . Dzisiaj dla odmiany Swietłana i ostre chlanie , żeby nie zapomnieć przepraszam już teraz :

dzień szósty :

Ja , niżej podpisany , Piotr Różański, oświadczam publicznie , że przepraszam osobę o nicku " Falco " za znieważające słowa , których użyłem wobec niego w trakcie prowadzenia różnego rodzaju dyskusji na forum Bolec.info


Piotr Różański , alias Pannazdzieckiem

Miłego GP i nie ruszaj moich nieżyjących już Przyjaciół , bo cierpliwość qurwa może mi się skończyć.




ja też przepraszam
przepraszam zdrajce donosiciela judasza iskariote wszystkie psy bezdomne głodne i skundlone przepraszam szczury śmierdzące kanałowe przepraszam duże i drobne robactwo karaluchowate i gnidy ludzkie przepraszam


HAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowa Bazylia niezalogowany
19 listopada 2019r. o 22:40
sam z siebie drzesz ŁACHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego