Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zdjęcia z "bolesławieckiego SPA"
2884
ela
21 lutego 2015r. o 20:02
~mir.ko napisał(a): sie chodzilo w 3 kalsie :), piekne wspomnienia, te szatnie 2 osobowe :).. odwazni skakali na 2.5m - ratownik asekurowal tyczką, potem walka pod mega szuszarą. ale zawsze przerazalo mnie te pol metra posadzki od poziomu wody
Pamiętam wielką suszarkę na ścianie. Mialam bardzo dlugie włosy i nigdy nie mogłam ich wysuszyć. My chodzilismy na te zajecia w 5 klasie. Na samą myśl o tym czuję chlor. Raz nawet wpadło mi mydło do basenu :D i musiałam je wyciągnąć :).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
749
#Rekin nieaktywny
21 lutego 2015r. o 20:09
a "po basenach" obowiązkowo na gofry serwowane w kiosku obok :-) ...i koniecznie trzeba było "wspiąć" się na te kamienne kule (pomiędzy kioskami), pamiętacie je ?? :-)

<u><b>VAG Inside </b></u>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
21 lutego 2015r. o 20:23
Rekin, młody jesteś. Kiedy bylam w piatej klasie, to w Boleslawcu jeszcze nie wiedzieli co to gofry :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
21 lutego 2015r. o 20:29
Fajnie, że wywołałam wspomnienia :-) To były czasy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
21 lutego 2015r. o 20:48
ja w tej budzie kampingowej przed drzwiami obowiazkowo z kolega pyszną zapiekanke, ewentualnie w budce kolo 'kruka' na chopina
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11641
#Bajdel nieaktywny
22 lutego 2015r. o 11:29
k1p napisał(a): Heh, jak sobie przypomnę kilkuosobowe szatnie za zasłonami od strony basenu, zapach chloru i suszarki, które parzyły w dłonie, a nie suszyły włosów... To dochodzę do wniosku, że teraz jest idealnie.


Taa....i ten ratownik, który zawsze podnosił kotary, kiedy gacie leciały w dół.. :>

Zmoderowano 22.02.2015 godz.12:30 - powód: zbędne cytowanie (moderator)

Podstawą szczęścia jest wolność. Podstawą wolności jest odwaga. A więc kto z Was odważy się być sobą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
22 lutego 2015r. o 14:26
Bajdel napisał(a): Taa....i ten ratownik, który zawsze podnosił kotary, kiedy gacie leciały w dół

Co on ciekawego mógł zobaczyć u takich dzieci? ;)

Zmoderowano 22.02.2015 godz.21:27 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
22 lutego 2015r. o 14:37
ja miło wspominam stary basen,ratownik dzidek?camping z zapiekankami stare dobre czasy,i monopolowy na prusa koło zegarmistrza tylko tam kupowaliśmy wina. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.