Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Korona Bolesławca

1744
bartek23
19 lutego 2015r. o 20:21
Witam!
Dochodzą końca moje przygotowania do zimowego zdobycia "Korony Bolesławca"!
Miesiące treningu, przygotowań, szkoleń, zbierania sprzętu. Długi czas zajęło mi szukanie sponsorów oraz zbieranie odpowiednich funduszy. Ale udało się!!!
Już za tydzień wyruszam z ekspedycją aby zdobyć najwyższy szczyt Bolesławca, Bolesławiecką Górę! Wysiłek jaki zostanie włożony w tą próbę, będzie wymagał wielu poświęceń! Korona Bolesławca znajduje się 242,6 m n.p.m. Aby zdobyć ten szczyt potrzebne będzie: szczęście, dobra pogoda, wytrwałość oraz rozbicie minimum 2 obozów.
Trzymajcie za mnie kciuki! Za pierwszego alpinistę Bolesławca!
Postaram się zrobić fotorelację oraz wbić na szczycie Polską flagę.

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kahA niezalogowany
19 lutego 2015r. o 20:41
Trzymam kciuki :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2015r. o 20:46
~kahA napisał(a): Trzymam kciuki :D

Ja będę trzymał jednego kciuka. Powinno wystarczyć przy takim przygotowaniu do ekspedycji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
19 lutego 2015r. o 20:54
Dziękuję!!!!
Wasze wsparcie jest bardzo ważne dla mnie!

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3123
#Thor nieaktywny
19 lutego 2015r. o 21:10
Bartek sobie normalnie jaja z was robi, a wy w to wierzycie.
Znalazłem jedną taką "górę" o większej wysokości - nad poziomem morza :)
Górka między ul. Kosiby i ul. Piastów :)

[img=1424376342_ksuka35.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kahA niezalogowany
19 lutego 2015r. o 21:19
Thor, może emem odpaliłby Ci rubrykę w bolec gazecie i Ty byś tam dziennikarstwo śledcze uprawiał czy coś takiego.



Zmoderowano 19.02.2015 godz.21:20 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2015r. o 21:20
Oj nie będziemy się sprzeczać o parę metrów w jedną czy w drugą stronę. Tak cz tak chodzi o wyprawę na szczyt ponad dwustumetrowy!!!! A to już jest wyczyn. Dobrze ze udało się znaleźć sponsorów.
A może chodzi tylko o zdobycie pierwszego szczytu do Korony Bolesławca. Bo takich dwustumetrowych pewnie jeszcze kilka by się znalazło w okolicy.
Bartkowi życzę powodzenia i hartu ducha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3123
#Thor nieaktywny
19 lutego 2015r. o 21:28
~ napisał(a): Tak cz tak chodzi o wyprawę na szczyt ponad dwustumetrowy!!!! A to już


To niestety sprytny sposób manipulacji danymi.
To nie jest góra o wysokości ponad 200 m, tylko teren o wysokości ponad 200 m n.p.m. Czyli spora część Bolesławca :)

A ludzie niestety nie czytają dokładnie.:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.