Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stłuczka na Gdańskiej
8325
#sarna1974 nieaktywny
26 lutego 2015r. o 12:04
No tam na POM-ie to najbardziej trzeba uważać nie tylko w zimie.Od zawsze było tam ślisko nawet po deszczu nie mówiąc już o śniegu w zimie,wtedy to mistrzostwo świata tam wjechać ;)

sarna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lutego 2015r. o 12:16
(...) Foto od czytelnika ;) Czytaj ze zrozumieniem, a nie od razu gadasz. Redaktorom też gorsze się zdarzają, ale to chyba parasolką robione, biorąc pod uwagę pogodę :D

Zmoderowano 26.02.2015 godz.16:09 - powód: usunięcie cytowanego wulgarnego posta (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
26 lutego 2015r. o 12:31
zwracam honor.

Zmoderowano 26.02.2015 godz.16:10 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Majster niezalogowany
26 lutego 2015r. o 13:12
~ napisał(a): Foto od czytelnika ;) Czytaj ze zrozumieniem, a nie od razu gadasz. Redaktorom też gorsze się zdarzają, ale to chyba parasolką robione, biorąc pod uwagę pogodę :D


Staram się czytać ze zrozumieniem, ale nie mogę spostrzec gdzie jest napisane, że to zdjęcie podesłał czytelnik. W podpisie pod zdjęciem wyraźnie jest napisane: fot.: Bolec.info

Olśnij mnie proszę kolego/koleżanko.

Zmoderowano 26.02.2015 godz.16:11 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
26 lutego 2015r. o 13:18
polo wygląda jakby zderzyło się z wałem drogowym,te vw to faktycznie nic specjalnego badziewie.te wypadki w bolcu wyglądają jakby wszyscy pijani jeżdzili,czytałem kiedyś że te opryski chemtrali mają jakieś działanie ogłupiające na organizm ludzki i być może tj wina oprysków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
26 lutego 2015r. o 16:13
~Majster napisał(a): ale nie mogę spostrzec gdzie jest napisane, że to zdjęcie podesłał czytelnik. W podpisie pod zdjęciem wyraźnie jest napisane: fot.: Bolec.info


Pod ostatnim zdjęciem , jest podpis : (fot. czytelnik)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zdziwiony niezalogowany
26 lutego 2015r. o 16:58
Znaczy sie na prostej kierowca polo wyrżnął w Smarta,tak ?
"Miszcz" ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~on niezalogowany
26 lutego 2015r. o 19:57
wypadek bez udziału BMW ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza