Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

POZNAM PORZĄDNEGO MĘŻCZYZNE

3306
#Anonim3306 nieaktywny
16 marca 2015r. o 11:58
lukrecja napisał(a):
koehl napisał(a): przecież mezczyzni po 30-stce dopiero powaznieja i sa gotowi na poważny związek,więc nie rozumiem o co tutaj chodzi....


Też tego nie rozumiem...


Autorka ogłoszenia musi mieć ok 20 lat to chyba stąd ta górna granica 30 lat ;)


Dopisane 16.03.2015r. o godz. 11:58:

kc napisał(a):
VECTOR napisał(a): [ ale 30 :D ?


Dla dwudziestoletniej dziewczyny trzydziestoletni mężczyzna zalicza się do kategorii "starych".


Jechałem kiedyś pociągiem z niespełna 20letnim pracownikiem pewnego lokalu w Bc i opowiadał o swojej pracy ;) niezapomnę jego słów:
- Tam przychodzą sami starzy tak ok 30-tki :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12845
#truskawka123 nieaktywny
17 marca 2015r. o 16:49
:) Tak sobie zajrzałam na moje ogłoszwnie i patrze wiele komentarzy- czego wogole sie nie spodziewałam..
mądre słowa ;)

a moze nuż pan po 30 zainteresuje mnie swoja osoba ;)


Dopisane 17.03.2015r. o godz. 16:35:

Kazdy ma swoje wymagania- niewazne jakie czy male czy duze moje wymagania na Porzadnego mezczyzne nie sa duze..
Poprostu liczy sie dla mnie wiek przeciez nie bede spotykac sie z panem ktory jest blisko 40..

Właśnie wydaje Ci sie ale nie jestes pewien/a czy napewno.
wiec nie piszcie ze problemem dla samotnych osob jest wiek czy to czy jesty bladynem czy nie itp..


Dopisane 17.03.2015r. o godz. 16:49:

dla kogos wiek moze byc przeszkoda
jesli dla Ciebie to sa Kocham Bolec.Info owate wymagania to ciekawe jakie Ty masz
i czy 15lat roznicy nie stanowilo by problemu..
tak jak pewna pani napisala- jesli ktos ma troche wiecej lat, to tez moze sie zgloscic.
Byc moze serce zabije szybciej i nie zwroci uwagi na wiek

I przyznaje racje.
Jesli nie sprobujemy to nie bedziemy wiedziec co tracimy.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
17 marca 2015r. o 18:19
Ot i mi się nazbierało :D Niektóre moje wpisy to tylko porównania, takie ogólniki, nie bierz tak wszystkiego do siebie :) Nie napisałaś ile sama masz lat więc możemy sobie tylko spekulować jaka byłaby różnica wieku. Fakt każdy może mieć swoje wymagania ale jak się ktoś trzyma kurczowo wymagań to nikogo nie znajdzie. Jak się kogoś pokocha, dobrze się czuje w jego towarzystwie itp. to nie zwraca się uwagi na wiek. Dobrze jest pisać w ogłoszeniu swój wiek wtedy pewnie będą się zgłaszały osoby w podobnym wieku :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3306
#Anonim3306 nieaktywny
17 marca 2015r. o 18:52
lia napisał(a): Ot i mi się nazbierało :D


A było pisać :D ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
17 marca 2015r. o 18:54
VECTOR napisał(a):
lia napisał(a): Ot i mi się nazbierało :D


A było pisać :D ?
Też się nad tym zastanawiam ale raz kozie śmierć :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3306
#Anonim3306 nieaktywny
17 marca 2015r. o 20:08
lia napisał(a):
VECTOR napisał(a):
lia napisał(a): Ot i mi się nazbierało :D


A było pisać :D ?
Też się nad tym zastanawiam ale raz kozie śmierć :D


Zdolna koza jesteś bo umiesz pisać :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
17 marca 2015r. o 20:20
VECTOR napisał(a):
lia napisał(a):
VECTOR napisał(a):
lia napisał(a): Ot i mi się nazbierało :D


A było pisać :D ?
Też się nad tym zastanawiam ale raz kozie śmierć :D


Zdolna koza jesteś bo umiesz pisać :D :D
Mmeeeee :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12845
#truskawka123 nieaktywny
17 marca 2015r. o 22:43
Nikt nikomu nie kazał tego komentować..
ale cóż zawsze ktoś się znajdzie :)
Starając się jak tylko można by nie brać zbyt poważnie pewne sprawy- nie wychodzi mi z tym ;(
Tak mój błąd nie napisałam ile mam lat pewnie gdybym napisała ile mam to nie było by tych komentarzy..
nie mam wielkich wymagań co do wieku jak już wspomniałam nie umówiła bym się z Panem który ma prawie 40lat..
Źle się określiłam pisząc że panom po 30 dziękuje.
Może i masz racje że jak się pokocha daną osobe to nie zwraca się już tak na wiek- ale ja poprostu nie potrafiła bym być z kimś kto był by ode mnie o 15lat starszy mam nadzieje że wszyscy zrozumieli :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza