Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Łabędzica wysiaduje jaja
~ niezalogowany
23 marca 2015r. o 6:25
~xyz napisał(a): Proszę zapytać w urzędzie co stało się z poprzednimi młodymi... Jeden, który chorował trafił do Lubina, a pozostała trójka, która do niedawna pływała w stawie zniknęła.
hahahaha łąbędzie same wyganiają swoje młode po odchowaniu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2015r. o 7:32
~klucz-nick napisał(a): Qrwa rok temu było to samo te p-o-j-e-b-a-n-e ludziska niczego się nie nauczom,jajo jak jajo Qrwa białe i okrągłe chołoto nie napatrzona,tj mój apel do mieszkańców. :P ten j-e-b-a-n-y polak katolik jak czegoś nie s-p-i-e-r-d-o-l-i to chory.

Psychopata. Lecz się chłopie, albo idź do egzorcysty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2015r. o 13:14
~Kaczątko napisał(a): Drodzy rodzice! Swoje dzieciary zabierajcie w inne miejsca żeby nie przeszkadzały łabędziom!!!

w głębokim poważaniu mam te łabędzie , to nie jest staw hodowlany, to jest centrum miasta , a te łabędzie są dla nas , a nie odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2015r. o 13:25
~ napisał(a):
~Kaczątko napisał(a): Drodzy rodzice! Swoje dzieciary zabierajcie w inne miejsca żeby nie przeszkadzały łabędziom!!!

w głębokim poważaniu mam te łabędzie , to nie jest staw hodowlany, to jest centrum miasta , a te łabędzie są dla nas , a nie odwrotnie
idż się wyspowiadać,łabędż to wolny ptak wolny jełopie , a ty podatki płacisz i wolny nie jesteś,tylko głupi. :P i wiesz gdzie go możesz pocałować,i to one mają ciebie w dupie,wolne ptaki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do redakcji, rudych, kudłatych flusi w g niezalogowany
23 marca 2015r. o 13:45
Jezu Chryste. Kozaki z bolesławca - to kupa niedowartościowanych, zapyziałych, zazdrosnych niudaczników posilkująca się rynsztokowym przekazem. Redakcjo bolesławca - wasze twarze, jest jak wasze zycie. Sztuczne i puste wewnątrz.
Tylu co tam siedzi pseudo redaktorów to naraz nigdy w zyciu nigdzie nie widzialem. Dzieci, dzieci udające dorosłych. Dorosłe osoby, z duszą nastolatków. Juz od podsawowek nikt Was nie zauwazał i nie doceniał. Byliście takim złamasami, jakimi jestescie obecnie.

Redaktor z Wyborczej to jak 100 takich z bolesławca. Pomyliliscie pojęcia podejmując jak wy to okreslacie PRACE (bo tego praca nazwac nie mozna).

Redakcja troli. Zeby pisac cokolwiek trzeba rozumieć, trzeba używać mózgu w jego całym przekroju. Wy to samozwańcze pismaki z zakompleksionym życiem prywatnym, które pokazujecie w swoich artykułach. Waszą osobowośc okreslają wasze artykuły. Dopóki tego nie zobaczycie bede z wami toczył walki.
Bo patologia nie może być uznawana za normalność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2015r. o 13:52
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~Kaczątko napisał(a): Drodzy rodzice! Swoje dzieciary zabierajcie w inne miejsca żeby nie przeszkadzały łabędziom!!!

w głębokim poważaniu mam te łabędzie , to nie jest staw hodowlany, to jest centrum miasta , a te łabędzie są dla nas , a nie odwrotnie
idż się wyspowiadać,łabędż to wolny ptak wolny jełopie , a ty podatki płacisz i wolny nie jesteś,tylko głupi. :P i wiesz gdzie go możesz pocałować,i to one mają ciebie w dupie,wolne ptaki .
My jesteśmy dla nich,a one są dla nas.Po to byś mógł sobie odpocząć patrząc jak przyroda budzi się do życia. A te jaja jakże są wymowne.Aż krzyczą nic nie mówiąc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2015r. o 14:33
bez obaw ,wysiedziała w ub roku wysiedzi i w tym.moze tvn 24 ściągniecie? ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2015r. o 15:12
Odbieracie słowa ktore sa tak ulozone, ze nie moga dawać się oceniac jako forma przekazu tresci z naciskiem na jakikolwiek aspekt.

Znowu wiece lepiej. Moje jest mojsze. O tak to wyglada.

Do szkoly!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza