Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak usunąć wyskakujące reklamy z chrome?

13176
#zenia nieaktywny
23 marca 2015r. o 6:55
Ciągle mi się pojawiają i już nie wiem jak się tego pozbyć. Jakiś wirus mi się zainstalował czy co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
23 marca 2015r. o 7:06
zresetuj go do ustawien poczatkowych i problem zniknie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2798
#inetwlan nieaktywny
23 marca 2015r. o 7:43
zenia napisał(a): Ciągle mi się pojawiają i już nie wiem jak się tego pozbyć. Jakiś wirus mi się zainstalował czy co?


Witam
Jest to najprawdopodobniej wirus REKLAMIARZ
dosyć trudny do usunięcia, w większości przypadków należy przeinstalować system, gdyż wirus potrafi podmieniać pliki systemowe.
Zapraszam do siebie po poradę w godz 10-18 [img=1427093029_qca8wuo.jpg]

<b>**** www.gabelek.eu **** www.inet-wlan.pl **** bądź co bądź nie bądź łabądź **** ====== SPRAWNY MONITORING w zasięgu Twojej ręki ====== ALARMY ======
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim niezalogowany
23 marca 2015r. o 10:55
poszukaj w google wystarczy cos zablokowac koledze robilem i wszystko w necie znalazlem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2798
#inetwlan nieaktywny
23 marca 2015r. o 11:07
~anonim napisał(a): poszukaj w google wystarczy cos zablokowac koledze robilem i wszystko w necie znalazlem


To jak z tym kucharzem z Aniołka, który jest górnikiem
- - wystarczy coś
=> tylko co?
więc lepiej niech wypowiadają się osoby nie tylko znające temat
ale mające wiedzę o tym co robią.


Pozdrowionka[img=1427104892_45m0k89.jpg]

<b>**** www.gabelek.eu **** www.inet-wlan.pl **** bądź co bądź nie bądź łabądź **** ====== SPRAWNY MONITORING w zasięgu Twojej ręki ====== ALARMY ======
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4500
#HugoBoss nieaktywny
23 marca 2015r. o 12:03
Ściągasz Adblock,dodatej do Chrome i gotowe:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~berten niezalogowany
23 marca 2015r. o 14:39
Bardzo prawdopodobne,że zainstalowało Ci się oprogramowanie typu adware. Jest to program, który ma za zadanie wykraść Twoje dane tak wiec jak widzisz jest to trochę groźne.
Proponowałbym skorzystać z pomocy informatycznej. Tutaj powinni Ci pomóc jak zablokować wyskakujące reklamy: https://www.medalpc.pl/uslugi/windows-xpvista78/wyskakujace-reklamy-w-firefox-chrome-blokada-okienek/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2015r. o 15:26
najlepiej zacznij chodzic po domach i pytaj w twarz. Wiecej szans na uzyskanie odpowiedzi. BO JA NIE MAM POJECIA, to wymaga jeszcze dekad aby czlowiek to zrozumial.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.